Limon Bal Sıçak Su

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Edepsiz48 tarafından 14 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Edepsiz48

Edepsiz48 Yeni Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    OkuL
    Yer:
    Muğla Merkez
    Limon & Bal & Sicak su

Bir su bardağına bir dilim limon, bir çay kaşığı bal ve sıcak su eklenip karıştırılır. Gece yatmadan önce ve sabah aç karnına içilir.

Faydaları:
    - Gece rahat uyutuyor ve cildi temizliyor: Uyku problemi olanlara özellikle tavsiyem gece yatmadan önce bu içeceği içerseniz çok rahat uyuyabilirsiniz. Uyandıktan sonra aç karnına içilirse karaciğeri harekete geçiriyor ve böylece cildi temizliyor.
    - Zayıflamaya yardımcı oluyor: Bal, spor yapmadan 15 dakika önce yenilirse yağ yakımını hızlandırır ve enerji verir. Limon ve sıcak suyla içildiğindeyse vücudun kortizon hormonu salgılamasını sağlar.
    - Vücuttaki bakteri ve virüslere karşı etkilidir.
    - Yemeklerde ve sonrasında zencefilli limon çayı içmek gaz yapmasını ve yemeğin sindirilmesini sağlar.
    - Nane ve limonla birlikte içildiğinde mide sorunlarını ortadan kaldırır, uykusuzluk , baş dönmesi ve nezleye iyi gelir.
    - Kalbi ferahlatır.
    - Mide bulantısı ve kusmayı önler

Yan etkileri: Hamilelerde limonun fazla tüketilmesi anne sütünün
    azalmasına neden olur.

Doğrumu Bunlar ? İşe Yararmı ?

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Ben bir üyenin önerisi üzerine yapmıştım soğuk su ile antremanda içmiştim yararlımıdır bilmiyorum ama bu konuda bilgisi olan biri bizi aydınlatırsa çok sevinirim.

3. ineedpower

ineedpower Üye

Beğenileri:
    398
    Ödül Puanları:
    73
    Doğru kardeşim babam yapıyordu bunu 2 ayda 2kg verdi biraz yavaş etkili

Sayfayı Paylaş