Libido yüksekliği

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve pwii tarafından 15 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. pwii

pwii Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar son 10 gündür başıma gelenleri anlatayım :D
    10 gündür libidom eskisine oranla fark edilir derecede yükseldi. Ufak tefek şeylerden bile ereksiyon olabiliyorum. Bir kadının gülüşü, bakışı, elinin kalçasına gitmesi vs. Tamamen ereksiyon olmasam bile penisimde hafif bir kıpırdama ama içimde çoşku oluyor :)
    Stronglifts yapıyorum, ağırlıkları eskisi gibi tam yükseltemedim zaten kilo artışı da yaşamıyordum. Ama geçenlerde ölçtüğüm(her zaman aynı yerden ve sık ölçüm yapıyorum) 33 cm olan kolum 34 cm olmuş ki kolda çok yavaş ölçü alıyorum ve beslenmem de şu sıralar kötüydü. Vücudumda kilo artışı olmamasına rağmen gelişim yaşıyorum. Yağ oranım azaldı gibi. Kol kaslarım hafiften daha sert görünüyor. Sabahları uyandığımda kanımda güç varmış gibi hissediyorum yani şuan 60 kilo squat yapıyorsam o an 75 kilo falan yapabilecek gibiyim.
    Şuan hastayım mesela, midem falan bulanıyor, halsizim ama vücudum mastürbasyon yapmaya zorluyor. 2 dk geçiyor tekrar ufak şeylerden içim kıpır kıpır oluyor.
    20 yaşındayım sanki ergenliğe yeni girmiş bir insan gibi oldum.

Bunların sebebi ne? Vücudumda testosteron artışından mı oluyor veya başka bir şey de olabilir mi? :D

2. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    hemen evlen.

frodobagins000 ve Leopara bunu beğendi.
  3. Leopara

Leopara Üye

Beğenileri:
    265
    Ödül Puanları:
    73
    Durum sıkıntılı :) Hepimiz tehlikedeyiz :)

4. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    bundan 4-5 yıl evvel, aşırı sinir ve asabilik şikayeti ile üniversite hastanesinin psikiyatri servisine başvurdum. doktor ve asistanı beni muayeneye aldı. doktor erkek, asistan bayan.
    "sinirli olduğunda neler yapıyorsun?" diye sordu, etrafı kırıp döktüğümü, tabak çanakları camdan attığımı, telefonumu kırdığımı, arabayı alıp ağaca vurduğumu söyledim,
    sonrasındaki sorular:
    "yolda yürürken kadınlardan tahrik oluyor musun?"
    "bir kadının gülüşü ya da bakışı sende cinsel istek uyandırıyor mu?"
    "kız arkadaşın var mı?
    "kız arkadaşın ile yanyana geldiğinde cinsel istek uyanıyor mu?"
    "günde kaç kez "o işi" görüyorsun?"
    vs..
    şimdi karşımdaki iki doktor profesyonel olmasa, cinsi sapık sanacağım da, adam ünvanlı doktor. tabi ben bu sorduğu soruların hiçbirinin bende olmadığını, sadece normal bir erkek kadar erkek olduğumu ifade ettim. doktor benim adıma sevindi. "kafaya takılacak bişey yok, yapı meselesi o zaman" dedi. basit bir sakinleştirici hap verdi. onu da kullanmadım zaten.
    yani demem o ki, bir psikiyatri doçentinin sorduğu sorulara bakarsak, bunların bir erkekte başgöstermesi rahatsızlık belirtisi olabilir. çekinecek hiçbişey yok. bir doktora gitmekte fayda var. merak etmeyin doktora gittiğiniz için kimse size deli de demez. tam aksine, akıllı adam gider doktora.

5. pwii

pwii Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Tam tersine daha sakinim.

6. Leopara

Leopara Üye

Beğenileri:
    265
    Ödül Puanları:
    73
    Avını bekliyen kurt gibi ;):p:p

7. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    tamam işte birinci evredesin, ikinci evrede gazetenin üçüncü sayfasına çıkıyorsun :)

onur04, DaiMoNer ve Leopara bunu beğendi.
  8. pwii

pwii Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Yok o konuda sakin değilim de genel anlamda daha sakin :D Ama o kadar da abartılacak bir şey değil yani tamam bariz fark var ama. Bu hafta hormon ölçümü yaptıracağım zaten bakalım değerler nasıl çıkacak :)

Leopara bunu beğendi.
  9. Iron Muscle

Iron Muscle Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    Azgınlığı çoğu kişi yüksek testesterona bağlıyor ama öyle değil. Kür esnasında bizler normal testesteron üretiminin 10 katı testo alıyoruz haftada libido tavan yapıyor ama senin bahsettiğin yüksek libido değil azgınlık bunun sebebi ilk olarak düşünce yapın karşı cinsin gülümsemesinden bile ereksiyon oluyorsan vay senin haline ayrıca cinsel tecrübenin olmaması ya da çok az olmasıda etliyebilir.

Leopara bunu beğendi.
  10. pwii

pwii Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Asdfsdf :D Yok ya öyle değil. Sadece gülümsemesi değilde her şeyi ile birlikte. Ayrıca bu bu sıralarda olmaya başladı ve kol ölçüm artıp yağ oranım da azalınca acaba testosterondan mı alakalı diye düşündüm zaten tam bilmiyorum o yüzden sordum. Ayrıca steroid kullananların konularında da böyle enerji artışı, kendini güçlü hissetme falan gibi şeyler okudum o yüzden bir sorayım. Yani aslında tam olarak azgınlık değil de dediğim gibi.
    Zaten bu hafta hormonları ölçtüreceğim ne değişiklik var görürüz o zaman. Hani sadece düşünce olsa psikolojik diyecektim ama kol gelişip yağ oranımda azalınca biraz böyle düşünmeye başladım.

Her neyse ya, ama test sonuçlarını alınca yazarım buraya belki bir etkisi vardır.

Iron Muscle bunu beğendi.
  11. pwii

pwii Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Abi açtığım konudan utandım yemin ediyorum :) Yanlış anlayanlar varsa düzelteyim, üstte anlattığım kişiliği dışarda görsem hiç sevmem yani tabi başka şeylere de bakmak lazım ama aklı fikri sex olan insanların genelde kültürü yüksek olmuyor çünkü ama bu sorun bende 10 gündür var ve öyle tam bir abazalık değil de enerji artışı ile birlikte kendini güçlü hissetme ve libido yükselmesi.
    Yanlış anlayan olursa diye yazdım yani bunları :)

Bir de ekleyeyim mesela şimdi omuzu ölçtüm 10 gün önce falan ölçmüştüm onu pek diğer ölçümleri sık yapmam ama 116 olan omuzum 120 olmuş. Belim 77ydi 75 olmuş. Tabi bu ölçümleri tam tamına aynı yapamıyorumdur galiba ama kola dikkat ediyorum ve aynı yerden yapıyorum.

Iron Muscle bunu beğendi.
  12. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    en iyisi evlen sen evlen

Leopara bunu beğendi.
  13. pwii

pwii Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Abim trollük yapıyorsun farkında mısın? Bir şey demedik diye de abartılmaz ki :)

14. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    trollük mü yapıyorum :) benim yazdığım yorumlarda senin bişey demeni gerektirecek bişey yazıyor da ben mi farkında değilim acaba? evlen dedik diye, küfür mü edeceksin karşılık olarak? daha önce bana karşı kullanmış olduğun onca saygısız laflarına rağmen insaniyet namına geldik burda iki saat sana haddimiz hududumuz çerçevesinde nasihat verdik. sen hala "bişey" demeyi mi düşünüyorsun? tamam git ne halin varsa gör :)

15. pwii

pwii Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Halla halla :) Ben sana daha önceden saygısız laflar söylemedim bir kere. "Saygı çerçevesinde" senin hakkında düşündüğüm ve yanlış yaptığın şeyleri söyledim. Ayrıca illa sex için evlenmek mi lazım sürekli evlen diyorsun?

16. Leopara

Leopara Üye

Beğenileri:
    265
    Ödül Puanları:
    73
    Adam zinaya karşı o yüzden evlen diyo seni düşündüğünden

17. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    vakti zamanında adamın biri osmanlı sarayına gelmiş, saray görevlilerine,
    "benim çok üstün yeteneklerim var, padişahımızın huzurunda sergilemek isterim" demiş, padişaha iletmişler, (zannedersem 4. murad idi) padişah, gelsin bakalım demiş.
    adam padişahın huzuruna çıkar, padişah.göster bakalım yeteneklerini, der,
    yetenekli adam, bir kaç metre uzağa bir iğne diker, iğneden uzaklaşır, elindeki ipi attığı gibi iğne deliğinden geçirir.
    padişah:"aferin sana.". sonra vezirlerine dönerek:" bu adama 50 altın verin, sonra da 50 sopa vurun" der. adam şaşırır:"padişahım 50 altına eyvallah da, 50 sopayı hakedecek ne yaptım ben?"
    padişah:"50 altın, yetenekli ve zeki olduğun için... 50 sopa ise, zekanı ve yeteneğini böyle gereksiz işlerde kullandığın için"..
    ...
    ben en iyisi çenemi daha faydalı başlıklarda çalıştırayım

Leopara ve pwii bunu beğendi.
  18. Iron Muscle

Iron Muscle Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    Bu açıklamayı yapman iyi olmuş, yanlış anlaşılmalar olabiliyor. Senin anlattıklarından çıkardığım kadarı ile beslenmen çok iyi çok dikkat ediyorsun, bende beslenmemi mükemmel tuttugum dönemde omuzlar 3 cm göğüs 2.5 kol 1.5 cm kalınlastıgı halde bel 1cm incelmişti birde ergenlikte hormonlar tavan yapabiliyor bununda etkisiyle birlikte çok iyi bir gelişim göstermiş olabilirsin.

19. pwii

pwii Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Tam tersi işte şaşırdığım nokta şu sıralar iştahım yok ve beslenmem iyi değil. Benim beslenmem hiç bir zaman düzenli olmadı ki :) Ne bulursam mantığı ile ama tabi vücut çalıştığımdan günlük bi kutu süt bitirirdim çoğu zaman, yumurta yerdim falan ama hiç öyle beslenmem 4 4 lük değildi. 4 2 likti yani :) Günlük 80-90 gr protein alımında çok iyi gelişim yakalamıştım. Ve 82 kiloydum o zamanlar. Genetik meselesi. Çok dikkat etmesem bile dikkat ettiğim zamanlarda gerçekten iyi gelişiyorum.

20. alpaslanözden

alpaslanözden Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık memuru
    Yer:
    didim
    derhal evlenip 3 çocuk yok yok 5 çocuk. tedavi için.

Sayfayı Paylaş