leg press

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Marko Pasa tarafından 2 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Marko Pasa

Marko Pasa Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar leg press zararlı midir vücuda ? İnternette öyle bir yazı okudum su ana kadar hiç yapmadım yapmamı tavsiye eder misiniz bacaklarimin hacimlenmesini istiyorum squati her zaman yapıyorum ama bir değişiklik olsun istedim. Bize squat kadar etkili midir bu hareket ? (7 aydır yapıyorum bu sporu yeni sayılmam ) teşekkürler..

2. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    barbell back squat'ın yerini tutamaz net. leg press'te gereksiz yüksek ağırlık takılabildiğinden dizlere binen yük çok fazla oluyor bu da diz problemlerine yol açabilir bu yüzden yapma gereksinimi duymadım hiç , mis gibi squat varken gerek yok.

SoldiersOfGod ve mali67 bunu beğendi.
  3. NikaKalandias

NikaKalandias Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    hayvan gibi ağırlık takmadıktan sonra iyidir bence hafif ağırlıkta kası hissederek yapılırsa psikolojik olarak kasa yönlendirirsek kendimizi bacak antremanı sonunda çok iyi olur. şahsen öyle yapıyorum

4. Marko Pasa

Marko Pasa Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Ya haklisinizda şimdi profesyonel falan olmadığımızı göz önünde bulundurarak şöyle bir yorum yapmak istiyorum ; ronnie colemanin 1 ton bastığı leg press video su var bilenleriniz vardır youtubede mevcut peki eğer gözle görülür bi faydası olmasaydı bu adam o hareketi yaparak zaman harcarmiyidi yada sakatlanma riskini göze alir miydi ? Sadece merakimdan soruyorum arkadasllar bilgi edinme amaçlı lütfen yanlış anlamayın tesekurler :)

5. NikaKalandias

NikaKalandias Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    her hareket doğru ağırlıkta ve nizamı yapıldığınıda iyidir kötü hareket yoktur.

Sayfayı Paylaş