Leg Press Machine

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve FatihAYYILDIZ tarafından 7 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. FatihAYYILDIZ

FatihAYYILDIZ Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Konuyu hareketler bölümüne açamadm nedense.Yetki vermiyordu orada.Eğer oraya taşınabilirse iyi olur.

Sormak istediğim konu şu.Sporda ki 3. ayım.Ve hızlı gelişiyorum.Leg Presste 450 kiloyu gördüm.Fakat makineler arasında kilo farkı yapar mı diye merak ediyorum.

Ben bu makinede 450 kilo yapıyorum.

http://img.archiexpo.com/images_ae/photo-g/strength-training-equipment-5169-1797911.jpg

Acaba aynı kilo bunda daha mı ağır daha mı hafif olur diye merak ediyorum.

http://www.leehayward.com/exercises/calves/leg_press_calf2.jpg

2. alaska06

alaska06 Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Çok daha ağır olur. Leg press hareketini 2. makinada yapıyorum 4 ay 1 haftadır yapıyorum bu sporu önceden bir temelin varmı yokmu bilmiyorum benim yoktu , 130 kilo basıyorum :) Acaba senin bastığın ağırlık birimi lbs olabilirmi ?

3. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    İlk makine benim yazın gittiğim salonda vardı ve 200-250 kg ile çalışıyordum genelde, hareketi tam mı yapıyorsun eğer 450 kg ile tam nizami yapıyorsan helal olsun 450 kg çok fazla çünkü :D

4. FatihAYYILDIZ

FatihAYYILDIZ Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38

Yok bildiğin kilogram.Zaten 200 takıyorum makineye.Salonda fazla ağırlığı yok o makinenin.90+90 kilo 2 insan oturtuyorum ağırlık üstüne.Makinenin üstünede ağırlık koyuyorum 40 kilo kadar.Oturan adamlarda eline alıyor ağırlık.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:00 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:57 ----------

Evet tam ve nizami yapıyorum.500 kiloyu gördüğümde video çekicem.Şu an 450yi yediriyorum.O zaman videolar bölümüne koyarım.

5. wolkan_1905

wolkan_1905 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Pek fark olacağını sanmıyorum ama 450 KG Basıyorsan 3.cü ayında helal olsun. En kısa sürede videonu bekliyoruz :)

Sayfayı Paylaş