L-Karnitin tam tersi etki gösteriyor. Üşüme, Titreme, Halsizlik ( Yardım)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve MrKaptanReisTR tarafından 12 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. MrKaptanReisTR

MrKaptanReisTR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Merhaba, İlkkez karnitin kullanıyorum. İndirimde olduğu için supplementler den Bigjoy Thermanator L Karnitin 2000mg almıştım ve bir süredir kullanıyorum. Herkes gibi bende karnitini antrenmanda daha fazla yağ yakmak, daha fazla terlemek, ve daha fazla enerjik olup hemen yorulmamak için aldım, Fakat gerçekten çok şaşkınım bu saydığım maddelerin hiçbirini vücudumda gözlemleyemedim sanki karnitin bende tam tersi etki gösterdi. Daha fazla terlemiyorum tam tersine içtikten sonra üşümeye ve titremeye başlıyorum sanki hasta olmuş gibi hissediyorum ve hiç bir enerji artışı gözlemleyemedim. Yani sorun ne anlayabilmiş değilim biraz intermette arattım ama daha önce böyle birşey yaşayana rastlamadım. Acaba ürümde mi sıkıntı var bende mi bilmiyorum yardımlarınızı bekliyorum.

2. Dramalı22

Dramalı22 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Belki içinde bulunan bir madde sana yaramamıştır yada psikolojik olarak baskı altındadasın l kartin yerine yeşil çay veya nescafe gold içebilirsin l cartin eskisiyle bire birdir

Sayfayı Paylaş