L carnitine ve protein tozu kullanimi

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve meliskocaker tarafından 18 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. meliskocaker

meliskocaker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selamlarrr l carnitine ve protein tozu onerilerinizi alabilir miyim ve kullanimi hakkinda biraz bilgi?? Protein tozu icin tuylenme ve sivilce yapiyo diyolar ne kadar dogrudur? Bu arada boy 165 kilo 54 yas 18 yeni basladim spor yapmaya

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Jaqen

Jaqen Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Yeni baslayacaksaniz bunların hiçbirini önermem.Önce kendi beslenmenizi bir toparlayın 2. veya 3.aylardan sonra protein tozuna başlayabilirsiniz. Sivilce ve tüylenme konusuna gelince ben Optimum Whey kullanıyorum böyle bir sorunla karşılaşmadım.Yag yakicilar için de 2 ayrı görüş var etkisiz diyenler de var etkisini görenler de ama sizin kilonuza bakarsak bölgesel yağ yakmak istiyorsunuz sanırım maalesef bunu yapacak ne bir ürün var piyasada ne de bir antreman.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. meliskocaker

meliskocaker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Cok tesekkur ederimkilo vermeye cok ihtiyacim yok aslinda 2 haftadir beslenmeme dikkat edip her gun antrenman yapiyorum programima uyuyorum artik biraz performansim dusmeye basladi l carnitine kullanmayi daha cok bu yuzden istiyorum biraz yag yakarsa da fena olmaz yani:) yani l carnitine kullanmamda bi sakinca olmaz sanirim ve enerjimi biraz daha yerine getirir degil mi? Protein tozu icin de aklima yazdim optimum whey'i tamamdir

4. Jaqen

Jaqen Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Rica ederim.Dediğim gibi l carnitine konusunda kafalarda soru işaretleri dolu ancak performans için kreatin denemenizi tavsiye ederim.Cogu sporcunun da tek supplement kullanacak olsanız bu hangisi olurdu sorusuna cevabıdır kreatin.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

meliskocaker bunu beğendi.
  5. meliskocaker

meliskocaker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Cok sagolun

Sayfayı Paylaş