L-arginine gözde kanlanma

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve neverbackdown. tarafından 15 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Merhaba , öncelikle beslenmem çok iyi durumda fast food , abur cubur vb. şeker filan yok.Yüksek proteinimi ve yeteri kadar komplex karb alıyorum.Yaşım 17 183 boy 85.5 kg ..

Haftada 1 gun boks 2 gun kıckboks 2 gun agırlık calısıyorum.Bu yüzden supplement kullanmaya başladım.Her gün supradyn alıyorum , ağırlık çalıştığım günler ant sonrası 1 ölçek solgar whey. Kullandığım supplementler bu kadardı fakat pre-workout tarzı bir üründe arıyordum ve büyüme hormonunuda arttırır diye l-arginine aldım.500 mg l-arginine her antrenman günü ant öncesi alıyordum ( 1 hafta kullandım haftanın 5 günü ) Ancak son 2 gündür gözlerim kanlanmış durumda yani damarları genişlemiş. Biliyorsunuz ki l-arginine damaları genişletici etkiside var.500 mg l-arginine ne kadar etki eder diyebilirsiniz ama protein tozundada arginine var ve baya hayvansal ürünler tüketiyorum günlük ( 300 gr et , 5 yumurta , süt , peynir vb. )

Salondaki hoca l-arginine le alakası var demekki fazla geliyor dedi.Bazılarıda alakası yok dedi..Ne yapmalıyım sizce 2 gündür kullanmıyorum.

2. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Göz gezdirdim biraz ama yabancı forumlarda bile böyle 1 side effect yazmıyor. İlla ki denk gelen birileri yazardı bence ondan olmadığını düşünüyorum. 2 veya 3 günde 1 kullanmayı dene bi de istersen. Ama sanmıyorum yani ondan olsun.

3. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    Bende zamanında günde 7000-8000mg foza çıkmış birisi olarak argininle alakası okdugunu zannetmiyorum..

Gözde kanlanma birçok şey ile alakali olabilir. Kanın çok inceldiyse ornegin buda yapabilir. Bahar mevsiminde uyku-gozlerde kanlanma-hapsirik nircok kiside goenebiliyor. Ayriyeten bana kalirsa 3 branstansa box ve agirlikla yoluna devam et derim..

Balboa7 bunu beğendi.
  4. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    5 gündür kullanmıyorum gözüm normal şu anda neden bilmiyorum ama bir doktorada sorucam yakın zamanda.Tabi öyle her doktorla konuşulmuyor mesela protein tozu zararsız demişti bir doktor tekrar konuşucam onunla
    Teşekkür ederim ama ben zaten kickboks yapıyorum aslında boksu gard sağlam olsun diye kickbokscular boksörlerle 1 gün yapıyor.Bu aralar bende boksa geçmek istiyorum aslında yapım daha uygun gibi böyle akrobasi değilde vurduğunu indiren cinslerdenim :D

Sayfayı Paylaş