Lütfen Yardım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve leviroy9 tarafından 28 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. leviroy9

leviroy9 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar 20 yaşındayım, boyum 196 ve 95 kiloyum. Yaklaşık bir ay içerisinde sıkı bir diyet/spor programı ile 105 kg'dan 10 kilo düşmeyi başardım. Kas kütlemin bariz bir şekilde az oluşu nedeniyle de iki hafta kadar bir süredir evde bench ve diğer ağırlık ekipmanları ile tüm vücudu kapsayan bir egzersiz programı uyguluyorum. Şu ana kadar ufak tefek gözle görülür gelişmeler var. Sorun şu ki, genetik sanırım, alt vücudum biraz daha geniş. Demek istediğim gövdem ve üst ekstremitelerim vücuduma oranla ideal boyuttalarken, bacak ve baldırlarım görece daha geniş ve kilolu. Sinir bozucu bir durum haliyle. Bölgesel kilo verilmediğini biliyorum lakin vücuttaki alt üst oranı dengelemek ya da en azından bir miktar daha normalleştirmek için kardio ve egzersizler ile ilgili önerilerinizi, tavsiyelerinizi istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

2. MRTSFL

MRTSFL Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Her anteremaninda agirlik olmadan squat ve lunge dene ve istersen ayaklarini da karnina cekerek bi set seklinde yap ama agirlik olmasin ve cok eger agir agirlik giriciceksen cok bacakta zorlayip gucunu azaltma

3. GurkanDln

GurkanDln Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Bacakda aksi durum söz konusudur her gün rutin 25 30 dakkalık bisiklet ile bacakları inceltebilirsin diye düşünüyorum.

Sayfayı Paylaş