Lütfen yardım edin kilo alma ile ilgili ciddi problemim var.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve no body no tarafından 24 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. no body no

no body no Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    185 boyundayım ama 54.5 kiloyum az önce ölçtüm.Artık bunalıma girdim 3 yıldır bunalımdayım.Sürekli bu foruma yazdım geçiştirdiler yardım edebilecek yok mu ? Fatsecret ile kalori takip falan uğraşıyorum ama tamamlayamıyorum.Artık iyice asosyal oldum karnım yok bileğim bebek bileği gibi bacaklarım da öyle iyice sıkılmaya başladım ailem de rahatsız asosyal olmaya başlıyorum diye ama hiç bir şey de yapamıyorum.Bir ara spora gittim ama beslenme eksikliğinden onu da bıraktım.Okula gittiğim için kalori takip zor oluyor.Ailem supplement kullanmama da izin vermiyor.Karbonhidrat tozu falan demişlerdi.Lütfen program mı kullanıcam shake falan mı lütfen yardım edin cidden kötü durumdayım.Bir de zayıf insan itici durumu var herkes inkar etse de bu böyle lütfen arkadaş bile edinemiyorum yardım edin.

2. lpr2411

lpr2411 Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    hocam yapman gereken belli yani seni kimse geçiştirmemiş , yapman gereken çok yemek. yüksek kalori alırsan kilo alırsın. tabi ki bir günde artıramazsın , 54.5 kilo kalmak için hakikaten az yiyor olmalısın çünkü. yavaş yavaş artır aldığın kaloriyi miden de buna alışsın. iştahın yoksa spor yapıp iştahı artırmaya çalış. bir günde neler yediğini yazar mısın sana zahmet

3. no body no

no body no Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    sabah normal kahvaltı yapıyorum meyve suyu veya süt kahvaltılık ekmek falan öğle okulda bir şeyler ve akşam yemeği

4. dembaba28

dembaba28 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    bende geçen sene 54 kiloydum bu sene 64 oldum. Ben program uygulamadım hatta yüzmeye gittiim. Sana önerebileceğim okula bi ekmek arası yap götür git tatbaktan kuruyemiş al her tenefüste atıştır akşamda shake içersin gece yatmadan 1 saat önce (youtubede ve forumda tarifi var). Spor kesinlikle yap çünkü gerçekten acıktırıyor(salona gitmesende dumbell-barfiks-şınav falan yaparsın) Off günlerinde önerebileceğim makarna olur. Makarna yapmayı öğrenirsen hiçbişey bulamadığında ısıtır ısıtır yersin sorun olmaz. İnş yardımcı olabilmişimdir

Sayfayı Paylaş