Lütfen Yardım edin Amatörüm ve çok zayıfım yardım...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve power152 tarafından 17 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. power152

power152 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar merhaba ben 17 yaşında 1.70 boyunda 48 Kiloyum.Daha ilk cümlemi okurken 48 kg adam mı olur dersiniz evet öle çok zayıfım rengim attı artık kemiklerim sayılıyor lütfen yardım edin.Nasıl kilo alırım nasıl alırım,Arkadaşım bana Pro HardLine Progainer dedi de çok pahalı bütçem okadar iyi degil diyelim ki iyi ama nasıl kullancam nasıl etkisi görürüm birtürlü nerden başlıyacagımı bilmiyorum.Vücüt'un fotolar var arkadaşım duruşları gösterdi de yapamadım ayrı dava neyse atayım genede yardımcı olur belki şimdiden teşekkürler.[​IMG] [​IMG]

2. Pharmacokinetics

Pharmacokinetics Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Hocam benim kilo almak gibi bir durumum olmadı şuana kadar ama bildiğim ve gördüğüm kadarıyla sağlıklı kilo almak için protein ağırlıklı yemelisin ve çok yemelisin. Bütçenin durumunu bilmiyorum ama 5 kg tavuk göğsü 50 lira burada. Onları kasapta parçalattırıp günlük tüketebilirsin. Bol bol pilav yemelisin. Tabii bunları yerken yagsız ve tuzsuz yapmaya dikkat et. Tadı kötüdür ama amaç uğruna değer. Eğer saf kilo almayı başarırsan güzel bir vücudun olur. Diğer yandan yağ ile karışık alırsan ileridede yağ yakmak için çalışmak zorunda kalacaksın. Bildiğim bu kadar.

3. komandoengın47

komandoengın47 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    Bence sağlıklı ve düzenli beslenirsen kilo almaya başlarsın. Benim yaşım 23 boy 171 cm kilom 49 bende yeni başlıyorum. Kilon başına 1.5 - 2 gram protein almalısın. Tabi doğal yollardan alırsan şimdilik daha iyi olur. 49 kilo x 1.5 gram protein= 73.5 gram protein alman lazım. Ayrıca kalori miktarını da ayarlaman lazım.

4. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    abur cuburdan uzak dur ama karboya proteine yüklenmen lazım senin zamanı hiç düşünme sabah akşam gece

Sayfayı Paylaş