Lütfen bakar mısınız?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve egebartok tarafından 12 Şubat 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. egebartok

egebartok Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar merhaba son bir aydır bana bir şeyler oldu sabahları özellikle karın ağrısı oluyor kahvaltıdan önce ve sonra büyük tuvaletimi yapıyorum ve halsizlik oluyor, spora gidiyorum ama eskisi gibi enerjim yok. Doktora gittim bağırsak düzenleyici bir hap verdi şimdi onu kullanıyorum diğer olay ise spordan geldikten sonra halsizlik oluyor bu spor yorgunluğu değil çünkü eskiden böyle bir şey olmuyordu. Hafiften ateşim çıkıyor, sanki hasta gibiyim yemeğimin bile tamamını bitirmiyorum. Ben birkaç gün protein tozuna ara vereceğim sizin değerli bilgileriniz de önemlii tabii. Siz ne önerirsiniz?

2. egebartok

egebartok Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    Sanırım bir şey söyleyecek kimse yok

3. @salihstrength

@salihstrength Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Supplement Gurmesi :)
    Yer:
    ANKARA
    Yani sana bu konuda burada yardımcı olabilecek kimse olacağını düşünmüyorum bi hastalık söz konusu burdan bilgilerle yönlendirmek ya da senin bir şeyler yapman hiç doğru olmaz protein tozunu değiştirmen bırakman sana faydası sadece alerjik bi vücudun varsa onu engellemiş olursun ama doktora tam kan değerlerine baktırmanı tavsiye ederim bir de alerji testleri var hastanelerde bunları yaptırdıktan sonra eksik fazla ne ise o doğrultuda daha güzel yardımcı olabiliriz sana güzel sonuçlarla geri dönüşlerini bekliyorum. :)

4. sinful

sinful Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba ;
    Sağlık konuları ile ilgili cevap vermek hem insanları sorumluluk altında bırakacağı gibi aynı zamanda da yanlış olması durumunda sizi yanlış yönlendirebileceğinden doğru değildir. Konuyla ilgili bir doktora başvurmanız en sağlıklısı olacaktır .Ayrıca sorununuz kesinlikle protein tozu ile alakalı değil . Konuyu kilitlemek zorundayım .
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

Kurallar Madde-24'e aykırı başlık açmak!

Madde 24- Forum Üyelerinden Kahinlik Beklemeyin!
    Örnek resimler ekleyip ya da beğendiğiniz vücuda sahip insanların isimlerini vererek afaki sorular sormayınız.Ölçülerinizi ya da kendi resimlerinizi verip afaki sorular sormayınız, antreman ve beslenmen programları istemeyiniz.
    Bu tür başlıklar kilitlenerek çöpe atılacaktır.
    Örnekler :
    *Şu kadar süre çalışsam kaç kilo alırım?
    *Şu kadar süre çalışsam ölçülerim nasıl olur?
    *Bu vücuda supplementsız ulaşılabilir mi?
    *Resimdeki gibi bir vücuda ulaşmam ne kadar sürer?
    *Resimdeki gibi bir vücuda ulaşmam için neler yapmam lazım?
    *Resimdeki sizce steroid kullanmış mıdır?
    *Ölçülerime göre beslenme ve antreman programı verebilir misiniz?
    *Sizce bu vücut adam olur mu?
    *Sizce bu vücut gelişir mi?
    *Bu vücut için hangi supplementları kullanmalıyım? .... vb..
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş