LÜTFEN YARDIM EDİN YAG SORUNSALI

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve respozgur tarafından 7 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. respozgur

respozgur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar iyi günler.
    Öncelikle konu yanlış yerdeyse özür dilerim.Benim derdim her genç gibi kaslı bir vucud falan degil yaşım 17 boyum 174 kilom şuan itibari ile 61-62 ama normalde bu kiloda yagsız sıska bir vucudum olması gerekirmiş oyle diyorlar ama benim belim goguslerim gobegim aşırı yaglı bir kaç sorum olucak cevaplayabilirseniz minnetttar kalırım size 5 aylık bir zaman dilimim var unıversiteye gitmeden once adam gibi bir vucud istiyorum denize bile giremiyorum boyle yaglı bir vucud için takma falan diycekseniz belki ama olmuyor elimde degil
    YGS den sonra başlayacagım ama ozamana kadar yaglarım bi nebze olsun azalsın istiyorum sizce ne yememeliyim bu 1 ayda spor yapmaycagım. mesela akşam 6 dan sonra sudan başka hiç bir şey yemesem olurmu şeker kızartma aklınıza ne geliyorsa söyleyin ne yememeliyim hızlı yag yakmak için ne yiyebilirim lütfen yardım edin aşırı yaglı bir vucudum var hani yaşıtlarımdan fazla yan bel sarkıyor igrenc duruyor ben sadece elbiseye girdigimde düzgün bir vucud dursun denize gidebiliyim vucudum hafif belirgin olsun istiyorum psikolojimi alt üst etti.

2. Bugs Buny

Bugs Buny Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    skinny fat sin

3. respozgur

respozgur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları: