Kunduracı göğüsü sonrası hayal kırıklığı :(

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve drokinn38 tarafından 1 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. drokinn38

drokinn38 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    2 kez kunduracı göğüsü oldum küçükken şimdi yaş 19 fakat spora yazılacagım fakat benim göğüsün ortası çukur doktor orada kemik yok demişti bana ve meme ucunda ve göğüs ortasında kemik yokmuş acaba spora yazılsam orası dolar mı yoksa zayıflıktan mı doktor kilo aldıkca dolar orası merak etme demişti bende kafama çok takar oldum hayalim askeriyeydi fakat göğüs çukur oldugu için çok morelim bozuk :/ bende kendimi spora verecem yaz tatilinde body e gitmeyi düşünüyorum ama ne olacak bu göğüs düzelir mi . ?

http://i.hizliresim.com/n7bOra.jpg

http://i.hizliresim.com/3DOEAj.jpg

ayrıca sol göğüsümün altında ameliyat izi var o yüzden orantısız duruyor ve foto kalitesi düşük k.bakmayın :/

ve boy 183 kilo 59 ekmorf vücuda sahibim.

Pektus Derneği bunu beğendi.
  2. Flynn

Flynn Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Hacim aldıkça düzelir bence kafana takma. Daha beterlerini de gördük, bu sporu yaparak ne hale geldiler. Pes etme.

3. Pektus Derneği

Pektus Derneği Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Marmara Pendik Eğitim Araştırma Hastanesi
  4. krbkenes

krbkenes Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba kardeşim,
    Bende de aynı rahatsızlık var. Ama spor yaptıkça düzeldiğini farkettim.Hatta sternumdan çıtlama sesleri gelmeye başladı :).
    Çalışmaya devam sen çalışıp hacim kazandıkça bir miktar düzelecektir inşAllah.
    Kolay gelsin.

Sayfayı Paylaş