Kum torbası ıle ılgılı acilen bakarmısınız

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve mma- tarafından 23 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    Kusura bakmayn 2.kez acıyorum bu konuyu ama bu bölüm daha ılgı gordugu ıcın buraya acıyorum suanda.

Yarın sıparıs verıcem ınternetten, Bu kum torbasını almak ıstıyorum ama arkadas ıcı bos gonderıyorlar dedi? İcini biz dolduruyormusuz. Bos gonderme olayı olur mu yani. Sizce dogru mu birde kum torbası sızce nasıl iyi mi?

Lutfen cevap yazın yarın bi kum torbası sıparıs vermem lazım, smdılık en ıyısı bu gıbı gorunuyor.Cunku 50-75 tl arası almalıyım. Hatta onerebılecegnz birşey varsa yazarsanız sevınırım

Birde 100x30 cm iyimidir?

Son soru: İçi boş ise bunu neyle doldurabılırım? Kum,çakıl vb..

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Bulabileceğin en uygun fiyatlı ve en eve uygun ürün bu almadım ama içi boş göndermezler öyle iş mi olur :D Diğer ürünler ebat olarak küçük ev kum torbaları var ama bu 100x30 iyi ayrıca fiyatıda iyi.Al bence.

denizxz_e bunu beğendi.
  3. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    İçi boş olayı diğer kum torbalarına bakınca hatta
    Buraya bakarsan bıraz ortalara dogru kum torbasının yanında parantez ıcınde "ıcı doludur" yazıyor. Ama bircoguna yazmıyor. Valla hala emin olamadım

Son düzenleme: 23 Nisan 2012
  4. Furko2424

Furko2424 Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    bence içi boş alma başına iş alırsın.ama illa alacağım diyorsan içini sahil kumuyla yani ince kumla doldurabilirsin

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:15 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:13 ----------

gönderiyorlar abi hatta bende alacaktım içi boş diyor adamı aradım sordum içi boş derken dedim o da içinde bişey yok sadece kılıfını gönderiyoruz içini siz dolduracaksınız dedi bizde almadık

5. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    Icı dolu olması tabıkı daha ıyıde, kum doldurmak ta zor bir iş değil yani cok sorum cıkarmaz. Ama yorumları okuyunca sankı ıcı doluymus gibi..

6. musak

musak Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    yorumlardan ve açıklamadan anladığıma göre dolu geliyor. 63 tane yorum var okudunuz mu onları ?

7. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    Evet okudum hepsını yorumlara göre dolu ama neden ıcı doludur yazmamıslar anlamadım

Birde urun acıklamasında: .... saks mavi, siyah PVC den üretilmiş, dolu-aksesuarlı,25 cm...

Bu dolu anlamına gelıyor sanırm

Son düzenleme: 23 Nisan 2012
  8. musak

musak Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    aynı markanın diğer ürünlerine bakarsan boşları nasıl sattıklarını görürsün. açıklama hiç açık olmamış doldurulur yerine doldurulmuştur gibi bi ifade kullansalar iyi olacakmış

9. bravehearts

bravehearts Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Herkes bir konuyu atlamış ben oraya dikkat çekmek istiyorum.
    Kum torbasını neden alıyorsun ? Boks geçmişin yoksa veya Boks yapmıyorsan asla ama asla önermem benimde kum torbam var yaklaşık 1.5 metre 40 50 kg ağırlığında.
    Depoda tutuyorum şuan 1 hafta kullandım oda heves sonra bıraktım.
    Boks torbasıyla iç içe olmak istiyorsan boks yapmalısın yoksa yukarıda dediğim gibi asla ama asla gerekmez sakatlanabilirsin.

10. musak

musak Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaş yaklaşık on gün sonra muay tai midir nedir öyle bişeye başlayacak dün de eldiven falan soruyordu hatta onun sayesinde ben de araştırdım kum torbası ama istediğim gibi bulamadım bi resim koymuştu tavandan asmalı değil de yerden yükselen.. ben de top gibi hızlı hızlı vrdukları şeyi araştırdım ama bulamadım bişey :)

11. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Sadece boks yapanlar kum torbası kullanmaz :D Belki teknik geliştirme , hızlandırma ve çalışma yapmak için alıyordur.Arkadaşım demek istediği gibi yumruk atmayı , tekme atmayı , dirsek atmayı vbz teknikleri bilmiyorsan kum torbasında çalışmak sana zarar verebilir.

12. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    kardeş sen onu dolduramazsın adı kum torbası ama onun içinde kum değil elyaf olması lazım belki bilmiyosun sıkıştırılmış elyaf oda elle hayatta yapılamıyacak bişey kum doldurursan çok ağır ve sert olur elini falan kırarsın pekte işe yaramaz torba çabuk yırtılır

13. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    onu bunu bilmem babam eskiden terziye yaptırmıştı
    kum torbasını onu hatırlıyorum
    tek diyeceğim şey hız güç şekil manyak ötesi bi kondisyon ve kardiyo yapıyo bu melet
    herkese öneririm
    mutlaka kum torbasını bi deneyin

14. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Cardio antremanı gibi fazla enerji sarfettiğiniz için kalori yakımı olduğu kesin ama dediğim gibi bilmeyerek vurmamanızı tavsiye ediyorum kum torbasına.Evet çalışmak hız verir ve teknikte gelişme yapar.

15. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    evet dostum
    kesinlikle bilinçsiz çalışmamak lazım
    bilekleri incitebiliriz, kıkırdak dokuya zarar verebiliriz
    ama layığı ile çalışıldığında süper

16. bravehearts

bravehearts Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Bak sana tavsiyem illa çalışmak istiyorum kum torbasında dersen , git bir boks salonuna yazıl en azından 1 ay eğitimini al sonra evde kendi çapında takıl,hevesin geçince zaten bırakacaksın ileriye dönük yapmak istemiyorsan...

17. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    Hayır o konuyu atlamadım kesınlıkle, nasıl vurulacagını biliyorum. Zaten muay thai ye yazılıcam ayın 1inde. Antreman dısında ek olarak calısmak ıcın alıyorum. Geçici bir heves degıl benim ki sanmıyorum..

Sayfayı Paylaş