kullandığınız ek ürünler

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve spider7 tarafından 27 Ağustos 2004 başlatılmıştır.

1. spider7

spider7 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaşlar kullandığınız ek ürünlerin nasıl olduklarını etkilimi değilmi markalarıyla yazarsak umarım herkese yardımı olur
    önce ben başlıyayım
    champion nutrition süperwaight gainer tavsiye edebilirim3kg.bana yaklaşık 4kilo aldırdı ama biraz yağ yapıyor 5üzerinden 3
    üniversal animalpak multi vitamin enerji verici ürünlerde var amino asittevar ama az miktarda müthiş bir ürün insana acaip güç veriyor 5üzerinden5
    twinlab aminofuel liquit normal amino acid içinde çok miktarda vitaminde mevcut sıvı olması avantaj kana çabuk karışıyor 5 üzerinden4

2. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    Ultimate amino 2000 kullanıyorum. 2 hafta fılandı oldu. Öyle çokda bir memnuniyetim olmadı.Yada oluyor da ben anlamıyorum ehehe :) Protein tozu +kreatin kullanmayı düşünüyordum ama protein tozunu kullanan bir kaç kişide sivilce yapmış ve bundan çekiniyorum. Kreatin almayı düşünüyorum.

3. seyduna

seyduna Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Nature's best PERFECT 3000 The Weight Gain Formula
    Optimum Nutrition Whey protein
    Witamin World L-Arginine L-Ornithine L-Lysine
    Prolab Glutamine Powder
    Prolab Creatine Monohydrate

Bir de ek olarak B1-B6 vitamini alıyorum.Üç ayda 8 kg aldım.Severek çalıştığım kas gruplarında ayda 1-1.5 cm , çalışırken zorlandığım kas grupların da da 0,5-1 cm ölçü aldım.

4. spider7

spider7 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaşım perfect 3000 weight gainer nasıl memnunmusun bayağı hesaplı bi ürün değilmi bende alıcaktım fakat içeriği biraz düşük olduğu için weider mega mass aldım

5. seyduna

seyduna Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Weight gain bende işe yaradı.Bana üç ayda sekiz kg aldırdı ve belim sadece bir cm kalınlaştı üstelik kardiyo da yapmıyorum.

6. spider7

spider7 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    üç ayda 8 kilo almışsın valla çok iyi hemde yağsız bendeki weiderın mega massı bitsin hemen seninkinden alcam bilgi için sağol buarada prolabları nerden aldın

7. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Kilo almak istiyorsan Weight gain cok iyi, ama yaglanmada yapiyor onuda bilmen gerek. Ama zayifsan tam sana göredir

8. spider7

spider7 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    hocam 90 kiloyum biraz daha kilo alsam fena olmaz demi :D

9. Despo

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    90 kg :eek: :D cok iyi ya kilon.
    spider - sana tavsiyem kilo almak istiyosan git weight gainer al kendine her gun sirf weight gainerdan 2000-2500 kalori al ....zaten weight gainer in bir scoop'u sanirim 700 kalori falan ona gore hesabini yap, her gun 3 scoop weight gainer 6 scoop protein powder falan al. tabi azcik yag var ama kotu durmuyo...mesela sirf cikolata,dondurma abur cubur yiyerek alsan o kiloyu yag baglarsin acaip...ama weight gainerlarda cok fazla karbohidrat ve protein var ve yag fazla yok onun icin cok iyi kilo almak isteyenler icin....bu arada yemekde ye tabi...gunde 6 ogun yiyorum ben....3 ogun normal yemek,3 ogunde supplementlar...kolay gelsin

Ben markaya bakmam, fark yok aynisi hepsi :D

10. seyduna

seyduna Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Prolabları http://www.netrition.com dan sipariş ettim.Gümrükte takılmadan geçti.Ancak öğrendiğime göre bakanlık artık bu tür ürünlere gümrük vergisi uygulamaya başlamış ve yurda girişini de oldukça zorlaştırmış.Bireysel siparişler için geçerli bu durum tabii ki.Yine de bir araştırın derim ben.Eğer doğruysa çok yazık olacak çünkü bayağı ucuza geliyordu.

11. spider7

spider7 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    evet seyduna kardeş maalesef gümrük işi sıkılaştırdı bende aynı yerden alıyordum malesef artık trdeki kazık mallara kaldık artık çay kaşığı kullanıyorum çabuk bitmesin diye :) :)

12. Despo

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Ilaclara falan takilmayin ha :D Ya bu ne yaw! bu kadarda olmaz hani.. neden yasakmis ? tr´de zaten satiliyor, dünyanin heryerinde alabiliyorsun bizim tr´de yasak! Bunlar adama Ille ilac al diyor ha! :x :x :x

13. spider7

spider7 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    hocam sorma yaa zaten kafaya koydum bu sene steroidlere yüklencem

14. Despo

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    hmm anliyorum, yanliz bosver normal beslenme ile de olur.. beslenme iyi bak. Ton baligi ye cok protein var... beslenmene bakarsan ek ürün almaya gerek yok, daha saglikli zaten.

Eger alacaksan iyi düsünmelisin kendine güvenmelisin aliskanlik olabilir.. ve hap falan almamalisin, kara cigere cok zararli.

15. ConCon_tr

ConCon_tr Guest

abi bu gainer lar

bu gainer lar la yani
    PERFECT 3000 The Weight Gain ile yazdığına göre günlük 12 kaşık falan alırsan 2400 calori veriyo buda 4.5 kg lik kutuyu 7 günde bitiriyo
    ortalama fiyatı 109.000.000tl kdv dahil x 4 haftadan ayda
    436.000.000tl yapar siz nedersiniz bu duruma
    :shock:
    bi yanlışım varmı arkadaslar
    yoksa biraz ondan biraz baska ucuz seylerden mi almak lazım
    yazın abi yazın bizim maaş ne kadar zaten

16. seyduna

seyduna Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    İçinde 50 gr ölçekli kaşık var.Vücudun zayıfsa günde 2 ölçek (100 gr) değilse bir ölçek alman yeterli olur.Yani 45 ile 90 gün arasında kullanman yeterlidir.

17. Despo

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Re: abi bu gainer lar

Haklisin yanliz burada okadar pahali degil :cry: ;)

18. ConCon_tr

ConCon_tr Guest

YARDIM EDEBİLİRMİSİNİZ

abi bişey sorcam 18 yasında basladım ben bu spora 20 yasımda güzel bi vucut sahibi oldum denilebilir sonra psikolojik nedenler ve sorunlardan dolayı ara verdim şimdi 24 yasımdayım o gün 80 kg dum şimdi 68 kg evde çalışmak için kısıtlı imkanlarımla agırlıklarımı falan aldım şimdi güzel bi bench press sehpası almak istiyorum nerden uygun bulabilirim
    Kısacası evde çalışmakla bi yere kadar gelmek istiyorum
    bununla ilgili evde herşeyi yapabilirmiyim
    ve nasıl yapabilirim dokumantasyonlar falan varsa yardımcı olabilirmisiniz
    bu arada FORUM super olmus BODY HAKKINDA KONUSMAK O KADAR ZEVK VERİYORKİ İNSANA TEŞEKKÜRLER

19. Nassim

Nassim Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Danmark
    Selam Con.. herhalde siteye yeni üye olmussun hosgeldin siteye..

Kilolari kaybettigine üzüldüm, tabi evde calisabilirsin, Yanliz makineleri falan almaya baslarsan bir fitness center´den daha pahali olur, mesela bench press´de simdi 80 kilo kaldiriyorsun diyelim, 2 ay sonra daha fazla kaldirirsin ozaman yine kilo satin alacan, onun icin bence vucut gelistirmek istiyorsan Fitness centere basla, yanliz tabii kendi agirligi kaldirmaklada iyi bir yere varirsin vucudunla.. Mesela chinups...

bir kitap görmüstüm internette, herhalde aletsiz vucut gelistirme idi, belki oda yardimci olabilir sana. Sorularina cevaplamaya hazirim. Yeterki bilgi paylasalim. evet bence´de forum cok güzel, yanliz yakinda sadece forum olmayacak, despo sitenin icerigini´de degistiriyom bildigim kadariyla, kendisiyle konustum bir kac link verdi hakkaten süper olmus, Dizayni türkiye sinirinda :)

20. creatin

creatin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    20
    Yer:
    Alger
    Perfect 92 kullaniyorum 6 gunden beri.Bir faydasini gordum diyemem cunku anlamiyorum:) Ama cinsel istek acayip artti.Bir de 3 ay oldu ben baslayalı bu spora.creatine baslıcam subat da.protein tozu ile karistirip icmek mi iyi olur tek basina kullanmk mı? bir de creatin kullananlar beni konuda bilgilendirirse cok sevinirim

Sayfayı Paylaş