Kreatin ve Kalp

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve MobLife34 tarafından 22 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. MobLife34

MobLife34 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul,Bursa
    Arkadaşlar sormak istediğim bir soru var. Benim kalbim doğuştan delik hayatımda bir sorun arz etmiyor , spor yapmama etkisi yok doktorada 1-2 yılda bir kontrole gidiyorum sıkıntı yok ama merak ettiğim şey kreatin kullanımına başlarsam bir sıkıntı çıkarır mı ? Cevaplarınızı bekliyorum.

2. Hasan SUNEAR

Hasan SUNEAR Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Üsküdar
    bence bunu bir spor hekimine danışmalısın burada kimse böyle bir tavsiye veremez, vermemelide.. Kimse böyle bir sorumluluğu almak istemez...

3. bugra1

bugra1 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Kreatin vücudunda var zaten . Kırmızı ettede var . Kaslarda su tutar şişirir ve enerji sağlar . Benim creatin hakkında bildiklerim . Kalbe ne gibi etki eder bilemem

4. MobLife34

MobLife34 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul,Bursa
    Anladım arkadaşlar o zaman bi spor hekimine gideyim en iyisi. 1 milimetre falan çapı var temiz kan sızdırıyor başkada birşey yok. Ama dediğiniz gibi doktor tavsiyesi en dogrusu olur. Kalp ile ilgili kreatin bilgilerini araştırdım ama birşey bulamadım.

5. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Bence kullanma zaten doktorlar böyle şeylerin kullanılmasına direk olumsuz cevap verecektir

6. Hasan SUNEAR

Hasan SUNEAR Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Üsküdar
    Böyle bir problemin varsa bence idman programını da bir spor hekimine danışmalısın yanlış yapılan idmanlar kalp büyümesi vs. gibi birçok soruna neden olabilir birde doğuştan böyle bir sorunun varsa ileride ciddi bir sıkıntıyla karşılaşabilirsin unutulmamalı ki herşeyin başı sağlık... tekrar geçmiş olsun

Sayfayı Paylaş