Kreatin, amino asit, hardline burner ve l-carnatine aynı anda kullanımı.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve piyalemiz tarafından 19 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. piyalemiz

piyalemiz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba
    Yaklaşık 6 7 aydır vücut geliştirme sporuyla uğraşıyorum. Bu sürede hiçbir supplement kullanmadım tamamen doğal yollar ile birşeyler yapmaya çalıştım. Artık ek gıda takviyelerine geçmek istiyorum.
    Yaş 20 boy 1.80 kilo 95.
    Kol, göğüs ve omuzda gözle görülür değişimlerin olduğunu gördüm.
    Geçen hafta diyetisyene gittim vücut yağ oranım %20 çıktı ve vücudumda 19kg yağ var. Hedefim vücudumdaki yağ oranını %10a düşürmek kilo benim için önemli değil yağ oranını düşürmek amacım. Karın ve göğüs bölgesinde yağların hepsi birikmiş, kol ve bacaklarda yağ oranları oldukça düşük. Haliyle kollarım güzel durmasına rağmen göbeğim ve göğüslerim kötü duruyor.
    Biraz araştırma yaptım ve 4 gıdayı kullanmaya karar verdim.
    Universal kreatin
    Universal amino asit
    Hardline burner
    son olarakta l-carnatine.
    Bu 4 gıda takviyesini aynı anda diyetle beraber kullanırsam sağlık açısından sorun olur mu. Birde bu 4 ürünü kullanıp kilo verirken kas kaybıda yaşar mıyım?
    Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

2. ForeverYoung

ForeverYoung Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Bence önce sadece diyet yap ve bu diyetten ne kadar yararlandığına bak eğer düzgün bir şekilde kilo veriyorsan bir süre öyle devam et ve ardından destek kullan. Bu arada tabiki kreatini her zaman kullanabilirsin. Yok ben kullanacağım diyorsan da sağlık açısından bir sorun olmaz. Tabi vücudun bu hali ile sağlıklı ise. Kilo verirken kas kaybını da en aza indirmek için normalde çalıştığından biraz daha ağır çalış.

Sayfayı Paylaş