Korkularımız =(

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve ineedpower tarafından 14 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 19 üye.
  1. lordmarvel

lordmarvel Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    normalde çok pozitif bir insanım. ama vücut genetiğim o kadar kötü ki inadına üstüne giderek çalışıyorum. yakında bunun meyvelerini alıcam :)

Ocensers, onurr_535 ve Azi bunu beğendi.
  2. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Hocam meyve lafını heldic yakalamasın...Yoksa fruktozdan girer ketodan çıkar :):)

Ocensers, heldic, galois91 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  3. onurr_535

onurr_535 Üye

Beğenileri:
    434
    Ödül Puanları:
    73
    korkusus rocky..herkezın bı korkusu vardır allah korkusu gıbı ben en cok ondan korkarım gerısı bos

Ocensers, Azi ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  4. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    onurr 535 elbette herkes gibi benimde korkularım var ben orada vücut geliştirme konusu hakkında hiçbir korkum yok dedim ölümden değilde sakat kalıp bakıma muhtaç olmaktan çok çok korkarım

Ocensers, Azi ve onurr_535 bunu beğendi.
  5. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Hocam ben 2 kere sakatlandım,bakıma muhtaç kaldım...Çok zor bir durum ya....Bakıcıma 3 saatde bir tavuk haşlatıyordum...

Ocensers ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  6. bravehearts

bravehearts Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Valla ne yalan söyleyim benimde başta böyle korkularım vardı spora basladıgım ilk ayda arkadaslarımdan büyük tepki aldım , bana sen body mi yapıyorsun hah kola bak incecik aga cok zayıfsın aga bende bile daha çok kas var falan gibi laflar işittim buda beni gerçekten kızdırdı.
    2.aya geldiğimde beden dersi soyunma odasındayım herkes ooo aga ne yapmışsın sen böyle heyt be sık bakayım aga kanatları cıkar bakayım oha sırtı göster lan fena olmuş ha aga sonra bir baktım saniyeler içinde herkes soru sormaya basladı nereye gıdıyosun kac ayda yaptın ne yedin ne içtin :)
    Bu işler böyledir kardeşim kimisi bakar baktığıyla kalır , kimiside bakar , başlar...

batt_34, Azi ve ineedpower bunu beğendi.
  7. ineedpower

ineedpower Üye

Beğenileri:
    398
    Ödül Puanları:
    73
    eyv reyis :D

bravehearts ve Azi bunu beğendi.
  8. CranTz

CranTz Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ordu
    ''Bu gülü yetiştireceksen canın yanacak, elin kanayacak, güneş seni terletecek, bu bahçede gül bitmez diyenler olacak , gül öyle yetiştirilmez böyle yetiştirilir diyenler olacak. Sen kendine şunu soracaksın; ben burayı gül bahçesi yapmak istiyor muyum? Eğer çok istiyorsan ne eline batan diken nede söylenenler umrumda olmayacak.''

Haluk Bilginer'in Atatürk reklamında böyle bir konuşması geçiyordu. Bazen benımde aklıma takılır öğretmenler,ailem gereksiz olduğunu söyler. Bu gibi sözleri sürekli not kağıdına yazarım gözümün önünde olur. Biraz komik olabilir tabiki :D ama gerçekten etkili ve söylenildiği gibi '' Bu işi başarmak istiyorsan söylenenler umrunda olmayacak''

bravehearts, VENGEANCE, rockybalboa7 ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  9. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Tek korkum bilek sakatlığı. Sol el bileğimde 3 yıl önce yanlış bir close-grip bench pressten dolayı oluşan bu şey canımı çok sıkıyor. Bazen bilek ağrısından şınav bile çekemiyorum. Öss ye hazırlık döneminde ağrı maksimum şiddete ulaşmıştı ve bileğimi hareket ettiremez hale gelmiştim. Hala arada bir nüksediyor. Ama işte asıl sorun bu değil. Mimarlık öğrencisiyim ve ilerde mimar olacağım. Tabii solaklıkta var, sol bileğime birşey olması durumunda meslekten olmakta var.

Ocensers, Azi ve Zerk bunu beğendi.
  10. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Bizim sınıtda body yapan bir çocuk var ona balon şişme adam diye alay edıyorlar :D

ama bodye gıtsede vucudu normal gozukuyor sırf alay etmek ıcın alay edıyorlar fazla kulak asma çevrene istediğin neyse onu yap benımde babam dövüşe gıt dıyor kas şişirip ne yapıcaksın dıyor kavga olsa dayak yersın dıyor ama ben bıldıgımı yapıyorum

Ocensers, rockybalboa7 ve Azi bunu beğendi.
  11. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Anlamadığım Bişey Var Sen Bu Sporu Kendin İstediğin İçin mi Yapıyorsun Yoksa Millet Seni Parmakla Göstersin Vayy Şuna Bak Ne Vücut Yapmış Desin Diye Mi Yapıyorsun? Kim Ne Derse Desin Sen Bu Sporu Seviyorsan Zaten Yaparsın Ha Milletin Bişey Demesine Bakıpta Bırakırsan Zaten İçindeki Bi Hevesmiş Yaptın Bıraktın Deriz/Derim.

12. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Valla ben bu spora başlamadan önce kadın gibi fiziğim vardı sokağa çıkmaya utanıyordum milletten utandığım için yapmaya başladım :D

Ocensers bunu beğendi.
  13. simitci88

simitci88 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    bi kadinla beraber olurken deprem olmasindan korkarim!11!1bir

14. aydogdu

aydogdu Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bursa
    Açıkçası benimde öyle bi korkum vardı ilk başlarda tabi.Arkadaşlarım hatta abim bile ne yapıcaksın kas yapıpta,yapsan bile sarkar,kas yapmak uzun sürer,yapamassın gibi cümleler hep kullandılar.Ama ben kimseyi takmayıp 55 kilo ile başladığım spora 65 kilo ile devam etmekteyim sadece 4 ayda,aynaya baktığım zaman bazen kendimi tanıyamıyorum.Düzenli çalışma,beslenme,uyuma,disiplin bu iş tamamdır kardeşim,kimseyi takma yola devam.

15. CASSER

CASSER Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Korkma sen çalışırsan gelişir onlarda bişi diyemez.

16. dogus

dogus Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    28
    Boş işler derken? hiç değilse bir spor dalında ugrasıyorsun ve kendıne gorede basarısın onlarda oda yok bu işin tek noktası var sabır. yakında Biceps lerine alacagın iltifatlar bile senın salonda basarını arttıracaktır boş falan da değiş Vucut Geliştirme sporu butun sporların temelidir. ve 5 Yıllık Hentbolcuyum Pro olarak 2 yıldır yapıyorum ve vucut geliştirmeden asla vaz gecmem

Sayfayı Paylaş