Konudaki ilaçların spora etkisi nedir ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve samet5811 tarafından 2 Mart 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. samet5811

samet5811 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    beyler öncelikle S.a. yaşım 16,5 el ve ayaklarımda raynaud fenomeni (el ve ayaklardaki parmakların soğukta fazla büzüşerek uzullara kan akışını yavaşlatması , azaltmasına bağlı olarak el ve ayaklarda üşüme güç azalması vb...) var doktor resimdeki ilaçları yazdı özellikle ''adalat rono 30'' (en üstteki küçük olan) tansiyonu düşürüyor diğer ilaçlarda kasnı sıvılaştırıyor vb.. internetten ilaçların içeriklerine bakabilirsiniz. Peki bu ilçaları kullanmamın antrenmanda bana bir zararı olurmu ?
    --- Mesaj birleştirildi, 2 Mart 2018 ---
    konuyu yanlış yere açtıysam aff ola :)

Ekli Dosyalar:

2. goodfellas9

goodfellas9 Üye

Beğenileri:
    271
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Psikolog
    Antrenman sırasında tansiyon düşmesine dikkat etsen iyi olur. Partnerle çalışmak daha güvenli olur.

samet5811 bunu beğendi.
  3. samet5811

samet5811 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    üstad o tansiyon düşüreni zaten antrenmandan önce kullanmayacağım peki diğerleri sorun oluştururmu ?
    cevap için teşekkürler

4. desperado98

desperado98 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Rabbim tez zamanda şifa versin hocam. Ben yerinde olsam ağırlık çalısmam vücut ağırlıgım ile aerobik karma hareketler yapardım. Suan öyle yapıyorum yavas ilerliyorum ama bana göre daha sağlıklı..

samet5811 bunu beğendi.
  5. samet5811

samet5811 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    teşekkür ederim el parmaklarımda ve ayak parmaklarımdaki damarlar saoğukta aşırı daraldığı için ellerimde üşüme ve güç kaybı oluyordu onun için verdi doktor malum sivas ın ayazı :)

ama antrenmanda sakıncalı olabileceğini düşündüğüm için kullanmayı bıraktım bu arada ağırlık antrenmanına devam :)))

Sayfayı Paylaş