Konu hakkinda bilgisi olan yardim ederse sevinirim.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Abdullah danışman tarafından 1 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Abdullah danışman

Abdullah danışman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    İnternette bi kac arastirma yaparken sayfaya denk geldim ve bende bisey sormak istedim bel fitigim var 18 yasimdayim L1 diye biliyorum vucut gelistirmeye baslamak istiyorum ama bana yarardan cok zararimi olur ogrenmek istiyorum konu hakkinda bilgisi olan varsa dikkate alicam simdiden tesekkur ederim.

2. Marko Pasa

Marko Pasa Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Vucut geliştirmenin zararı olmaz sana çok faydası olur hem sağlık hem görünüm açısından. Fitigin varsa eğer sırtını guclendirmen yani belini guclendirmen gerek. Deadlift özellikle fıtık problemleri için muazzam bir egzersiz sakin sakatlanirim diye korkma dogru yaptığım takdirde çok faydası olur sana. Hatta güntekin onayinda böyle bir problemi varmış bu egzersizle düzeltmiş .

Abdullah danışman bunu beğendi.
  3. Abdullah danışman

Abdullah danışman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Fizik olarak kotu degilim 1.85 boy 75 kiloyum onceden vucut gelistirmeye gittim maddi sikinti yuzunden biraktim 2 aydan sonra devam edememistim ama simdi olursa devam etmek istiyorum ve korkum bu fitik oldu doktor kucuk dedi ama ailemde fitigi olanlar daha kotu olunca bende korktum

Sayfayı Paylaş