KONDİSYON? YARDIM

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve mickey07 tarafından 17 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. mickey07

mickey07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    merhaba ben hava harp okuluna hazırlanıyorum bu sene 400 metreyi 70 saniyenin altında koşmak gibi bi derdim var uzun zamandır düzenli bi spor hayatım yok temmuz ayına kadar ne kadar kondisyon artırabilirim haftanın 4 5 günü koşucam hemen hemen 30 45 dk arası kalp atışı mı önemli yoksa ne kadar uzun süre hareketli kaldığım mı en etkili yöntem nedir arkadaşlar

2. FiziCisT

FiziCisT Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    43
    Ben astsubayım biz askeri okuldayken 400 metre kosucularinin çalışma stilini söyleyeyim sana . Adamlar dakika tutup ilk 400 ü pistte koşuyorlar atıyorum 60 sn yaptılar 15 sn dinlenip bidaha koşuyorlar sonra yine dinlen yine kos bu şekilde yaklaşık 20 tane 400 m koşuyorlar. Bu şekilde vücut inanılmaz dayanıklılık kazanıyor. Tabi bu konuda önemli bir faktör de diri ve uygun bir vücut yapısı. Bunun yanında da sürekli idman

HTC One cihazımdan gönderildi

3. mickey07

mickey07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    temmuza kadar bu kondisyonu kazanabilir miyim geçen sene kuzenim girdi 70 saniyede yapmış sigara kullanıyor kilosu 110 yani normal 100 metre deparda falanda 50 metre fark atıyorum ona benden fazla bi kondisyonuda yoktu yani yaparım heralde neyse sağol :d

4. fbirfn

fbirfn Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    yaparım neyse deme bi bakmışın olmamış. düzenli idmanlarını koşu ile ilgili haftada 1 gün fitness ta bacak ta çalışabilirsin

5. mickey07

mickey07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    bacakta bi sorun yok yani ciğer gitse 5 km giderde nefesi açmam lazım aynen bi düzene sokucam koşarken çok sıkılıyorum ilk 10 dk güzel herşeyde sürekli aynı pistte dönmek falan bayıyor dağa bayıra vurucam kendimi :d

Sayfayı Paylaş