Kolum sakatlandı mı fikirlerinizi öğrenmek istiyorum :)

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve bilalbicer42 tarafından 10 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bilalbicer42

bilalbicer42 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba vucüt geliştirmeyi 1 senedir yapıyorum ilk başladığımdaki agırlığım 67yken şuanki ağırlığım 84 her neyse burada vucudumu anlatmıyacam size kolumdaki problemi sormak istiyorum bunun bir ismi var mıdır salondaki hocalara sorduğumda bunun bir ismi olduğunu fakat hatırlamadıklarını yinede bir doktora görünmem gerektiğini söylediler neyse sıkıntı şu sağ bilek ile dirseğimin arasında yan iç kısımda düz barları kaldırdığım zaman bir ağrı olusuyor fakat normal hayatta oynatırken problem yok sadece aynı elimle düz bir sekilde biseyler kaldirirken ayni aciyi hissediyorum yaklaşık 1.5 aydır bu problemi yasiyorum özellikle bir hareketten sonra oluşmadı bir zorlamayla falanda oluşmadı nasıl olduğunu anlayamadım ama heralde şuanki durumu eskisinden daha kotu biraz ön kol calistim barbell curl ile dahada acıttım oynatmadığımdada sızı var hafiften kolumu kıvırıp düz şekilde yaptığımdada tık ediyor sanki birşey atıyor gibi bunun sebebi nedir acaba bir bilen var mı ben yinede bir doktora gidicem fakat o güzel fikirlerinizide öğrenmek istedim teşekkürler :)

Sayfayı Paylaş