Kolum 30 cm normal mi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve kayseri204 tarafından 21 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. kayseri204

kayseri204 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar 6 aydır spor yapıyorum 2 ay ara verdim devam ediyorum yine başladıgımda hiç ölçmedim ama baya zayıftım şimdi 30 cm acaba normal mi?
    Bana az gibi geldi motivasyonu mu kaybettim.

themachine bunu beğendi.
  2. themachine

themachine Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Aynen ya ben gecen sene 90 kgden 74 kg'ye düştüm sonra spora başladım yani kilo verdikten sonra 74tende 67ye düştüm boyumda 185 yani baya zayıfladım benimde kolum 30 cm çok küçük geliyor motivasyonumu kaybettim ve bende 6. ayımdayım

3. Asha34

Asha34 Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    Kilo vermissiniz ki kollarınizin küçük gelmesi bu yüzden hic kimse kas kaybetmeden yag yakamaz beyler. Kaslardaki su ve yağın azalmasi haliyle dahada küçük gösterecektir. Bu herkesin başına gelen birsey sakin mmotivasyonunuzu bozmayin. Hayal kırıklığı korkak adamlarin bahaneleri olan adamlarin işidir. Morallerinizi bozcaginiza antrenman programlarinizi beslenmenizi paylasirsaniz ayrica resimde eklerseniz ona göre daha iyi yardimci olabiliriz

themachine bunu beğendi.
  4. themachine

themachine Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Benim antrnman prog
    1. gun gogus , biceps
    2. gun omuz , triceps
    3. Gun sirt bacak
    Boyle calisiiyorum ama bundan sonra kilo almaya gectim kilom 67-68 boyum 186 spor yapiyorum ve cok yaglanmadan kilo almak icin neler onerirsinjz

5. Asha34

Asha34 Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    Yaglanmadan kilo alimi cok zor olur.internetten clean bulk diye araştırma yapabilirsin. Programinda göğüs-biceps
    Sırt-triceps
    Omuz-bacak olursa daha guzel olur antrenmanda hareketlerin nizami formunu ogrenip uygularsan acemilere gore en az 2 ay fark atarsin. Once makine sonra serbest hareketlere geç boyun uzun kollarinda uzun bu yüzden cok kollarina takilma zamanla hacim alir zaten. Temiz bir bulk ile 85 kilo olup sonra yag yakarak 80 kilo olsan on numara olur. Hadi kolay gelsin

Atabeyler.sis bunu beğendi.
  6. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Kemik yapinla cok alakasi var

7. themachine

themachine Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    üzerinden biraz zaman geçmişte bende başladım kilo almaya 67dim o zaman şimdi 70im 1 aya göre 3 kilo aldım yavaş yavaş gidiyorum işte böyle 75e çıksam farkeder di mi biraz yani hacim olarak boyum 186
    aslında 78-79a çıksam süper olacakta takviye kullanmıyorum çok yağlanmakta istemem bakalım nasıl olacak

Sayfayı Paylaş