Kollarım Arasında Kas Farkı Var

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mertoz9 tarafından 16 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mertoz9

mertoz9 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    Normal hayatta sol elimi kullanırım. Yazı yazarken yemek yerken vs. Arka kol ve göğüs yaparken sağ kolum zayıf kalıyor. Omuz yaparken de sol kolum zayıf kalıyor. Kendi spor hocam bu açığı kapatmam için ağırlık arttırmadan devam etmemi söyledi. Ama 4 aydır spor yapıyorum ve beslenmeme çok dikkat etmediğim için normalden az geliştim şimdi daha çok dikkat edip tamamen spora göre besleniyorum ve ağırlığı sabit tutup daha çok geri kalmak istemiyorum. Başka bir tavsiyesi olan var mı bu kollar arasında ki farkı kapatmak için. Hareketi yaparken ağırlığı unutmayı falan denedim ama belirli bir yerden sonra yemiyor :D

Şimdiden teşekkürler.

2. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    aynı şeyi ben de yaşıyorum ve sebebini de merak ediyorum. sağ kolum daha güçlü, daha kalın, ve sürekli sağı kullanırım. ama tek dambıl enseye yaparken, aynı kilo ile sağ kolda zorlanırken, sol kolda daha rahat indiriyorum. acaba sol kolda arka kol çalışırken 1 kilo daha eklesem mi diye düşünüyorum...

Sayfayı Paylaş