Kollarım 3.5 aydır aynı??

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Morphling tarafından 13 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    cevap yazmayı unutmuşum, pardon..

hatalı oldugun nokta ögünler rarasındaki mesafeyi uzun tutman ve uzun tuttugun halde ara ögünleri-ana ögün muamelesi yapmışsın...özellikle ,arada 4 saat acık bırakmışsın 11 e kadar, bu dogru değil.. bunlara ek olarak, akşam 7 den sonra mutlaka birşeyler yemen lazım, çok aşırıya kaçmamak suretiyle akşamları uygun yiyecekleri tercih edebilirsin..ben elimden geldigince düzeltmeye çalıştım, cok üst düzey birşey yazamam zaten, belli ki zamanın okulda geciyor..

7.00- 300 ml meyve suyu + 100-150 gr yulaf ezmesi + 30 gr fındık-fıstık-badem + 50 gr kaşar peyniri + 2 bütün yumurta..

10.00- 1 büyük boy muz + 1 bardak yarım yaglı ballı süt
    (300-350 ml, ülkerin smart içim sütleri var 500 ml, ballı, hazır satılıyor eskiden içiyordum, deneyebilirsin)

12.00-1.00- Bilindik tabldot (çorba-pilav veya makarna- sebze veya et-tatlı veya meyve)---> buna karışmıyorum çünkü okulda yiyorsun herhalde, ama düzeltmemi istersen, söylersin..

3.00- 200 gr yogurt + 100-150 gr tavuk göğüsü sandviç + 1 tabak soslu makarna veya pirinç pilavı..

5.30- 4-5 dilim köfte veya 100-150 gr tavuk göğüsü + 1 tabak makarna veya pirinç pilavı..

8.00- 300-350 ml(1 bardak) ballı veya pekmezli süt + varsa 1 avuç çerez

11.00 2 yumurta 1-2 muz biraz krema GNC gainer ve 1litre süt ile yapıp içtigim gainer--> burada 1lt süt cok fazla, üstelik gainerdan alacagın protein miktarı da yüksek bu yüzden vücut bunların hepsini % 100 verimle asla kullanamaz..sütü 500 ml ye indirmeye çalışırsan, iyi olur..2 yumurta beyazını çiğ atacagına, sabah 2 yumurtanın yanına ek olarak 2 yumurtanın beyazını daha fazla yersen, cok daha iyi birşey yapmış olursun kendin için..

umarım işine yarar, kolay gelsin

Son düzenleme: 23 Aralık 2008
    aneximandros ve Morphling bunu beğendi.
  2. Morphling

Morphling Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    İlgilendiğin için teşekkür ederim, evet haklısın.
    Bu noktada en büyük problem midemin küçük olması.Hem çok kolay doyuyorum hem de pek kolay acıkmıyorum.
    10.00 menüsünü aynen dediğin gibi uygulayacagım.Özellikle şu smarta bakayım:)
    3te evin huzur dolu ortamından çok uzaklarda oldugum için yoğurt ve makarna/pilav a erişmem pek mümkün degil.Dolayısıyla Fastfood ile devam etmek zorundayım sanırım.

tabiiki işime yaradı, sizede kolay gelsin

3. jeytan1905

jeytan1905 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    ''Hem çok kolay doyuyorum hem de pek kolay acıkmıyorum''

yıllardır aynı sorunları çektiğim için iyi anlıyorum.eczanelerde prakten adı altında bir şurup var.alerji için sanırım.ama iştah açtığını söyleyebilirim.çoğu zman 1 kaşık pilav yiyemezken bu aralar sağlam yemek yiyorum.bende forumlarda araştırdım yan etkisi çok dediler.aşıır uyku yaptığı doğrudur.onun dışında birşeyini görmedim.araştırıp deneyebilirsin.eczane fiyataı 5-6 tl olması lazım.

Morphling bunu beğendi.
  4. Klitschko

Klitschko Yeni Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boksör Ve Öğrenci :)
    Yer:
    Kadiköyyy..
    Amino yerinde keşke whey pro veya gainer alsaydın.

Sayfayı Paylaş