Kollarım Çok Yavaş Şişiyor

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Yusuf Can tarafından 4 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Yusuf Can

Yusuf Can Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Şimdiden cevap vericek herkese teşekkürler. Bu sporu 4 aydan beri yapıyorum önceden evde çalışıyordum kendi çapımda. Vücudum güzel bi şekilde şişiyor ama kollarım çok zayıf kaldı en fazla 2 - 3 cm atmıştır kolum şuan Sol=32 cm, Sağ=33 cm. Güç konusunda sorun yok kolları 39 - 40 cm olan kişilerin girdiği ağırlıkları girebiliyorum ama birtürlü şişmiyor. Epeyi parçalı arka kolum filan ondanmı şişmiyor anlamadım gitti.Tüm hareketlerimi ilk 1 - 2 ay 3x12 olarak yaptım sonra çok ağır girip 3x6 olarak değiştirdim bi yardımcı olabilcek varsa çok iyi olur :)

2. CASSER

CASSER Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Kol için ayda 1 santim almak başarıdır bu birincisi. 3x6 çalışamamanı öneririm 4x8-12 daha uygun olabilir. O 40cmlik kollar ya yağdan ibarettir yada sen o ağırlığı kaldırmak için kolların dışında heryerin çalıştırıyorsundur bu iki. Son olarak kola asıl hacmi arka kol verir. Biceps kadar tricepsinde hakkını vermeyi unutma. Hı bu arada bir tavsiye daha bacak bacak bacak!

Sayfayı Paylaş