Koldan aşırı kaybedilen ölçü

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve car_26 tarafından 9 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. car_26

car_26 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba arkadaşiar,
    1 ay cut dönemi yapayım, omzum parçalanır, sırtım parçalanır, hatta ölçü aldığım bile olmuştur ama koldan hep ölçü kaybediyorum.
    Salıkken zaten ufacık gözüküyor.Cut döneminde 40 olan kolum 36-37 lere düşüyor. Su diyeceğim diğer bölgelerden de ölçü kaybetmem lazım.
    Çok birşey de yapmıyorum sadece antrneman sonlarına 10-15dk hafif tempo kardiyo ve 300 civarı kalori düşürüyorum temiz yağ yakayım diye. Ayrıyetten zor gelişiyor biceps/tricepsim ne kadar şoklarsam şoklayayım.
    Bir püf nokta mı kaçırıyorum acaba ?
    Şuan Biceps+Bacak aynı gün çalışıyorum diğer bölgelerimden memnun olmama rağmen kolda hala tık yok.

2. fatiko15

fatiko15 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Benimde kollarım geride.Salıkkkan çok küçük gözüküyorlar.Sıkınca 38 39 cm

3. mecnun12

mecnun12 Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    ne kadar kilo verdin ?
    biceps-triceps denedin mi ?
    hareket isimlerini , sayılarını , set ve tekrarlarını yazarsan yardımcı olmaya çalışırım

4. car_26

car_26 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    28
    Göğüs - Biceps
    Biceps - Bacak
    değişmeli olarak gittim.
    4 set 6-8 tekrar arası yapıyorum ağır olarak. bb curl - hammer curl - konsantre curl ve cable curl.
    3-4 kilo vermiş olurum genelde. Çoğu su olur az yağ var zaten.Anlamadığım nokta diğer bölgeler sabit kalırken kolum nasıl küçülmeyi başarıyor.

5. mecnun12

mecnun12 Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Vallaha garip bir durum o zaman biceps-triceps dene bakalım işi daha iyi anlayanlar umarım yardım eder

Sayfayı Paylaş