koldan ümidimi kestim

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ısıda tarafından 20 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ısıda

ısıda Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    başlangıçta hersey cok iyidi push pull legs yapıyordum 3 yap 1 dinlen şeklinde kolum çok iyi büyüyordu hatta bi günde yarım santim bile artmıştı 29a kadar çok hızlı geldim sonra agirsaglam 5×5e geçtim kol 3 haftadır büyumuyor bide ölçüde az yani artması lazım bu yaz bittiğinde 32 33 olur diyordum şimdi ancak 31 falan olur diyorum artık neden kolum büyumuyor 3 haftadır beslenme uykuda tamam ağırlıklarda artıyor

2. coty

coty Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    kilon az sanırım. yağlanmadan kg ni arttirman gerek.ekmek, şeker unut. yumurta,kuruyemiş, tavuk falan yiyebilirsin. sabit kiloyla yada monoton aynı programlarla çalışmak verimsiz bir iştir. şaşırtmak lazım. bir de şu var.vücut bölgesel değil de, bir bütün olarak gelişir. her bölgeyi çalıştır. squat falan da araştır.

kısacası ne zaman bir gelişim görsem tartıdaki o rakamla direk bağlantılı. kilom sabit ama kas gelsin işi oldukça zor.kilo alıp yada vermek özelliklede yağ oranının az olması önemli.

ısıda bunu beğendi.
  3. istemihan1

istemihan1 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    bendede benzer sorun vardı sonra drop set yapmaya başladım kolda özellikle db hammer curlde 10x4 drop set yapıyorum güzelde gelişim gördüm aynı şekilde triceps içinde drop set yapıyorum istersen bir dene kendin için

ısıda bunu beğendi.
  4. ısıda

ısıda Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    hocam Yağlanmadan kgni arttır demek kas kütlesi eklemek demek epey isim var ozaman bu arada nekadar yersem yiyim yağlanamiyorum kg çok yavaş artıyor o yüzden

5. theapexguard

theapexguard Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    8
    5 6 Ay Fullbody Yap Bakalım o Kol nasıl 36 37 ye çıkyıor

ısıda bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş