kol ve bacak kalınlaştırmak için ne yapmalı

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve tacettin ark tarafından 16 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. tacettin ark

tacettin ark Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    selam ve saygılar çok çok çok aşırı ince çöp kollarım var pazudan ölçersek eğer 31 cm gibi sıfırın altında eksilerdeyim spor salonuna yazıldım baldır bacak kalça da hemen hemen heç yok ondan dolayı suguat bacak ve kola ağırlık veriyorum yaş 43 e geldi evet biliyorsum dev olamam bu saatten sonra kollar milim de ilerlese benim için büyük başarı proteinli basleniyorum karbınhisratta var organik herşey asla ilaç yok özel hoca da bana tebelleş oldu ona da para kazandırmak istemiyorum sizce nasıl bir kol bacak özellikle kol proframı uygulayabilirim hiç şansım varmı kol kalınlaştırma konsunda yazın pantolunun altından içlik giymek istemiyorum sıcakda gömlekle gezmek istemiyoruz tişört giymkek istiyorum beni görenlerin ay ay ay bu ne ince kürdan gibi kollar dememesi için ne yapmam lazım teşekkürler

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Aynı başlıktan birden fazla açılmıştır.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş