Kol Gelişim Sorunu

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve JustDream tarafından 16 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. JustDream

JustDream Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba dostlar vücut geliştirmeyle bu senenin başında tanıştım yaklaşık 9 aydır uğraşıyorum 6 ay salona gittim 3 aydır da evde yapıyorum.
    Benim sorunum şu omuz gövde karın göğüs gibi bölgelerimde bariz gelişme oldu herkes de söylüyor ama kollarım nedense bir türlü gelişmiyor eskiden dümdüzdü kollarım hafif bi bombelenme oldu sadece. Soğukken ölçüsünü aldım 31 cm çıktı. Sıkınca sert sağlam bayağı hacim oluyor ama bırakınca sönüyor hemen çok sıkı çalıştım her türlüsünü denedim her gün çalıştım olmadı dinlendir dediler dinlendire dinlendire yaptım olmadı bir türlü olmadı napıcam bilmiyorum artık moralim bozulmaya başladı. Ciddi anlamda güzel besleniyorum protein desteği vs hiçbişey kullanmadım kullanmak da istemiyorum tamamen doğal olsun istiyorum var mı yardımcı olabilecek rica ediyorum lütfen sıkı çalış güzel beslen vs diye tavsiye vericekseniz hiç yazmayın
    Ekleme : hareketleri doğru yaptığıma eminim defalarca vidyolarını izledim hocama da danıştım kollarım ağrıyana kadar yapıyorum hepsini ama tık yok yine de

2. Taarruz

Taarruz Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    İyi beslen demeyelim, hareketleri düzgün yap iyi çalış demeyelim.

Madem hiç birini kabul etmiyorsun, cevap bırakmamışsın, genetik diyorum o halde.

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. badnea35

badnea35 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Kol , arka kol super set denedin mi ?.Sana tavsiyem dene.Kol hareketlerinde tekrari 8 yap mac agirlik yapmaya calis.

SM-G355HQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    badnea'nın dediği gibide olabilir yada son hareketin son setini drop set yap son tekrarı 10 sn'de bırak.Farkı görüceksin.

5. JustDream

JustDream Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Teşekkür ediyorum arkadaşlar deneyeceğim bu süper set ve drop set denen olayı inşallah faydası olur bakalım

6. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş