Koşu band'ları için yardım ..

Konusu 'Antrenman Aksesuar ve Ekipmanları' forumundadır ve Ferhat57 tarafından 15 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Ferhat57

Ferhat57 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle herkeze merhaba boş bi alana spor odası yapıyorum herşey bitti sehpalar Halter setleri mindere kadar aldım sadece bir koşu bandı kaldı. Ne alsam kararsızım. iki tane seçeneğe kadar indim. 2 sınınde özellıklerı bırbırıne yakın bu yuzden buradayım. Bu forum bana bu zamana kadar okuduklarımla çok şey kattı umarım bu konudada yardım ve yorumlarınızı esirgemezsiniz cevap beklıyorum :)

1. Seçenek http://urun.gittigidiyor.com/spor-outdoor/dynamic-polo-2-5-hp-masajli-kosu-bandi-193970459
    2. Seçenek http://urun.gittigidiyor.com/spor-o..._m=ocs&ggap_n=cimri&scxid=14489-163508-2357-0

Kampanyadan yararlandığım için bu gun bıtmesı lazım alısverişin :) Teşekkürler herkeze şimdiden.

2. unknown00

unknown00 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Değerli üyemiz;

Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır.

Önceki Bölüm : Vücut geliştirme & Fitness

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme başlık açmaya özen gösteriniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

3. unknown00

unknown00 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    1. linkdeki koşu bandını almanız daha iyi olacaktır . Sadece kış aylarında soguk zamanlarda evde kullanırsınız havalar ısındıkça ilkbahar - yaz dönemlerine doğru dışarda koşmak en iyisi ..

4. Ferhat57

Ferhat57 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    unkown00 Çok teşekkür Ederim 2 si içinde :D yanlış yere açmışım .( manuel program var diğerindede bu nedir. Olmazsa olmazmı ? hızla alakalı bir durummu anlayamadım. Fiyatları biraz farklı 2. seçenekteki 1800 e falan satılıyor max motor 5 yazıyor.. 1. seçenekteki 1250 maximum fıyat. max motor da 4 ve manuel program yok ben kampanyayla alıcam 70 tl gibi bi fark var aralarında. aklım karıştı :D

5. Ferhat57

Ferhat57 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yardım edın....

6. unknown00

unknown00 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
  7. Ferhat57

Ferhat57 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Mesajı beklemeden sipariş vermiştim kampanya bitecek korkusuna. Bende o daha iyi sanırım diye düşünmüştüm. Çok teşekkür ederim Yardımınız için siparişi verdim :)

8. uzerg

uzerg Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Hayalimi gerceklestirmissiniz mustakil evde depo kata oldugu gibi salon yapmak istiyorum ben de ileride hayirli olsun simdiden ucuz olan urunun ozellikleri daha iyi gibi ama kalitesiz bana kalirsa kosu bantlari da cok sikinti cokaran ekipmanlar ben 2.sini almanizi tavsiye ederim

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

9. Ferhat57

Ferhat57 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Teşekkürler Uzerg :) Bende onu seçtimde stokta yok dediler simdi mecbur 2. sine kaldık :D aynı hayalleri paylaşıyormuşuz benimde hayalimdi ve yaptım :D sigara parası verır gibi aylık 100,200 tl taksitle hemde :D böyle bi imkanınız varsa ve yapacaksanız ama maddi durum kısıtlaması varsa 2 senede zorlanmadan yapabilirsiniz. 1. senede kosu bandı istasyon alınır otalama taksıtı 200 civarı tutar. 9 ayda bitincede ufak tefekler alınır onlarında toplu taksıdı 200 civarı olur :) 4 bine bıtıyor iş tavsıye ederim :)

10. uzerg

uzerg Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Spor salonuna para vermekle esdeger neredeyse 100 200 lira taksit :) suan ogrenci oldugumdan dolayi evimde mumkun degil ama mezun olur olmaz yapicam kendi evime :)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

11. Ferhat57

Ferhat57 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    :D Bende öğrenciyim yaşadığım şehri yazdım tuttu :D 5,6 tane arkadaşım benımle gelıp çalışacak toplamda 10 a yakın alet oldu sehpası sunu bunu bısıklet ıstepperı herseyı aldık :D 30,35 er falan onlarda yardım etcek bana aylık 100 tl gibi bi tutar duser ortalama sen dusun alcaksan ilerde boyle bir şey yapmanı onenırırım guvendiğin bildiğin kişilerden 3*4 kişiye soyle ayarla :)

Sayfayı Paylaş