Koşu Bandı ve Dumbell

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Çağatay Kalınağa tarafından 27 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Çağatay Kalınağa

Çağatay Kalınağa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar. Bende biraz göbek var onu eritmeye çalışıyorum, bir yandan da hafiften kaslar sıkılaşsın ya da hafif büyüsün istiyorum. Programları vs okudum ama ben saçma bir hareket yaptım geçen, ne kadar doğrudur yanlıştır onu merak etmiştim.

Koşu bandında 5 ile yürürken demir dumbelle 2,5 kg ekleyip(tahminen 3,5 kg falan olmuştur) onunla omuz, biceps, triceps ve birkaç(kolu sağa doğru açma ismini unuttum) vs hareketler yaptım. Koşuyla onu aynı anda yapmanın bir sakıncası var mıdır?

Denememin sebebi de yürüyüş/koşu yaparken ellerimin boşboş kalmasından duydugum kayıp hissi

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Merhaba göbek eritmek istiyorsan , öyle ilginç şeyler ekleme Mazallah düşersin felan , 5 ile yürüyüceğine hızı artır , nabzın artsın 125 ve üstü nabızda olmaya bak kardiyo yaparken.Zaten hız artınca 2. 3. dakkası ellerini hatırlamayacaksın :D ama ellerimizi kullandığımız kardiyo çeşitleride var dans vbz veya insanity tarzı ev antremanı videoları (Insanity Workout, Tapout XT , P90x) gibi onlarada bakabilirsin.

Sayfayı Paylaş