Koşu Bandı Tavsiye? 2 seçenek...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve nucleon tarafından 9 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. nucleon

nucleon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    merhabalar,

öncelikle bu konuyu forumda araştırdım, genel olarak biraz bilgi sahibi oldum, son aşamada size danışayım dedim...

bu aralar spor yapma isteğim var, ama spor salonuna git gel zaman ve para kaybı, ayrıca çokta cardio yapmayı düşünüyorumi evde daha iyi olacak gibi,

bu nedenle bir koşu bandı alayım dedim, hb da da2 adet kampanyalı ürün var, fiyatları aynı, dynamicste anuel eğim var, altis 2.5hp...

bunlardan hangisini tavsiye ederisiniz? kullananlar da yorumlarını iletirse sevinirim...

altisin bu modeli 450 civarı yorum almış bu arada ve çoğunlukla memnunlar, bu daha iyi anlamına gelir mi?

Dynamic 240M Masaj + Mekik Fonksiyonlu 2.0 Hp Motorlu Koşu Bandı + Goodman 80 Kondisyon Bisikleti Hediyeli

Altis Sd 5000 Masaj+mekik+Dambıl+Twister Fonksiyonlu 2.5 Hp Motorlu Koşu Bandı + Safari Elite bisiklet + Rubenis Vantilatör Hediyeli

2. Nathan_Drake

Nathan_Drake Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    altındaki komşu koyunsa al yoksa çekilecek çile değil ama salon için zaman ve para kaybı mantığını anlamadım cardio yaptın diyelim ne olacak nasıl kas geliştireceksin evde zor bu işler

3. nucleon

nucleon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    evde bilimum halter, dambıl, barfix mevcut...
    o kadar ses yapaacğını ilk kez sizden duydum genelde kullanıılar sesten hiç şikayetçi değil...

Sayfayı Paylaş