Koşmak (Zayıfım arkadaşlar bi bakar mısınız)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve TheWar tarafından 16 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. TheWar

TheWar Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    merhaba arkadaşlar spora daha önce gidiyodum ama bıraktım(1yıllık gitmişliğim var kas yapısı gögüs ve omuzlar cok iyi vucuda göre) zayıfım. 1.78 boy 70 kiloyum ve göbek bölgesi dümdüz olmasına rragmen baklava yok ve bel kenarında yağlanma var 5-6 gündür koşuyorum 45dk. sizce koşmaya devam ediyim mi?

ben söyle düşündüm bel bölgesinde ki yağlanmayı giderip tekrar fitnessa başlamayı düşünüyorum cünkü koşu yorucu oluyo bide üstüne agır calısıp kas kaybı yaşamak istemiyorum(evde sınav barfiks çekiyorum) önerisi olan arkadaş var mı? Ne yapmalıyım ve hatalı bir şey yapıyo muyum?

2. badnea35

badnea35 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Sana tavsiyem hemen agirlik antrenmanlarina basla.Duzenli beslen.Agirlik antrenmanindan sonra kardiyonu yap fakat 30 dk yi gecirme zaten zayifsin kas yikimina ugrama.Zaten duzenli beslendinmi o bel bolgesindeki yaglardan kurtulacaksin.Sadece sabirli olucaksinn

SM-G355HQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TheWar bunu beğendi.
  3. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    Ağır çalıştığında kas kaybına uğrayacağını sanmıyorum aksine kas gelişimi sağlar tabi düzenli beslenerek düzenli uyku ile :)

TheWar bunu beğendi.
  4. TheWar

TheWar Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Cok saolun zaman kaybetmeden yarin fitnessa baskicam

5. badnea35

badnea35 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Agirlik calisinca kas kaybi olmaz zaten ama uzun sureli kardiyolar kesinlikle kas kaybina nedem olur :)

SM-G355HQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş