Klişe bir soru olacak ama

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve serdarwtf tarafından 15 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. serdarwtf

serdarwtf Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    En başta herkese selamlar, iyi akşamlar.

Kendimi tanıtmam gerekirse 16 yaşımda, 175-177 boylarında, 70 kilo bir akranınız, arkadaşınız, kardeşinizim. Şunu söylemem gerekirse spora kesinlikle kız kaldırmak için başlama niyetim yok. İstanbul'da oturanlarınızın ve diğer illerde ikamet edenlerinizin mağlumu olmak üzere benim de yaşadığım şehir olan İstanbul'da 15 milyon (resmi olarak) insan ikamet ediyor. Her elin parmağı bir olmadığı gibi İstanbul'un insanlarıda bir değil maalesef. Veziri de var rezili de var. Özellikle okuldan geç çıkan biriyim ve üstelik kurslara, etütlere katılan biri olduğum için ve aynı zamanda kuytu yerlerden geçerek ulaşımımı sağladığım için kendimi biraz da olsa savunmak adına bodybuilding'e başlamak istiyorum. Bu yazıyı okuyanlarınızdan bir çoğu '' kardeşim kendimi korumak istiyorsan bir dövüş sanatı sporuna yazıl. '' diyecektir. Benim de aklımda bu var fakat başta biraz vücudu toparlamam gerek. Erkek olarak göğüslerin belli olması (kas olarak göğüs değil yağ olarak göğüs :D) ve göbeğimin olması hoşuma gitmiyor fazla bir şey yok ama hiç olmasın istiyorum ve dövüş sanatı sporuna başlayacağım için üzerimde ki hamlığı atmasını istiyorum. Bundan mütevellit siz bilgiç abilerime, arkadaşlarıma, kardeşlerime soru yöneltmek istedim. Başlıkta da yazdığım gibi klişe bir soru fakat gerçekten merakımı çekti. Ben bir gangster rap dinleyicisi olarak Tupac hayranıyım. Ve onun vücudu bana gayet fit geliyor. Sizce şöyle bir vücut için ne kadar çalışmam gerek ? Kol ve göğüs'ün biraz daha kuvvetli ve şişik durmasını istiyorum. ve son sorum ise şudur bu çalışma esnasında Protein tozu kullanmama gerek var mı ? Sorularımı şimdiden cevaplayan, okuyan kişilere teşekkürlerimi sunuyorum.

Dediğim vücut tipinin fotoğrafı : http://i.hizliresim.com/A6MzJq.jpg

Sizden tek ricam bilginiz yoksa bile 1 adet yorum atıp, konuyu yukarıya insanların görebileceği bir şekilde taşımanız. Tekrardan hepinize iyi akşamlar.

ÖZET : http://i.hizliresim.com/A6MzJq.jpg Bu linkte bahs olan vücudun biraz daha kol ve göğüs olarak şişik halini ne kadar bir sürede yapabilirim ?

Sayfayı Paylaş