kiz meselesi:S

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve simitci88 tarafından 22 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. oniks41

oniks41 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    dediğim gibi sen kızla konuşmaya devam et ama kendini ağırdan sat. Kıza iyi olduğun özelliklerinden bahset.Ama durup duruken değil :D konusu açıldığında mesela spor filan anlat yaptıklarını. Onla birlikte bir şeyler yapmaya çalış. Mesela bugün hafta sonu. Kıza ulaş canım sıkılıyor biraz yürüsek mi de. Kız sonuçta komşunmuş hem yakınlaşman daha rahat.

Sakın ve sakın 3ünüz beraber takılmayın :D Kız belkide ikinizi kıyaslamaya çalışıyor..

Özetle kardeşim bu dediklerimi yap:
    -Kızla muhabbete devam et
    -Duygularına karşılık alamadığını hissettiğinde derhal ondan uzaklaş.(2-3 hafta geçsin şimdilik)
    -Arada ima yoluyla ona ilgi duyduğunu belli et.(ama sürekli çok güzelsin,çok iyisin tarzı şeyler söylemek kızları sıkar.Daha yaratıcı düşün.)
    -Kızın yakın arkadaşlarıyla özellikle kız arkadaşlarıyla yakınlık kur.Kız arkadaşlarıyla yakın olursan maça 1-0 önce başlarsın.
    -Kendin ol.Kızla konuşurken,gezerken olmak istediğin kişi gibi davranma.Sen gibi davran.Doğal ol.Doğal ol derken,tabiki giyimine bakımına önem vereceksin :)
    -Ağır takıl.Sürekli ilk muhabbeti sen açma.Arada bekle.Sana ilk lafı o atsın..
    -Bazen arada uzun konuşmama dönemleriniz olsun.2-3 gün mesela.Bu geçen sürede birbirinize anlatacağınız bir sürü olay olacak,anlatırken dahada yakınlaşacaksınız.Her gün,hergün konuşmak ilişkiyi ileri götürmez,aynı konuları konuşup durursunuz,arada biraz özlemeyede yer ayırmalısın :)

---RamSes---, demircan256 ve simitci88 bunu beğendi.
  2. simitci88

simitci88 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    zaten sabah kacta kalkiyosun gibisinden konular acildi bnde 6da kalkip spor yapiyorum falan dedim oda bnde sacimi yapiyom falna dedi :D ama spor yapiyom diyince ben vay falan demesini bkliyodum bisey demedi :D bit yavrusuda az uyanik deil:D blki simdiden bile baslamistir planlara :D bugun disari falan cagricaktim ama evde yoklar galiba aksam ustu bidaha denicem siteyi falan tanitim ama yinede ondan tam yesil isik almadan ben adim atmicam ark gibi davranicam dediginiz gibi cunku olmassada boyle devam edebilirim ama daha ilk dkkadan herseyi anlatirsam kizda onaylamazsa g.. olrum :D onun icin simdilik kankaa :D bu arada dun konusunca tel nosunu falanda aldim servis gelmezse haberlesiriz falan diye simdilik byle yani sizi gelismelerden haberdar ederim bayanlar baylar tesekkurler taktikler ve yorumlar iicn :DD

demircan256 bunu beğendi.
  3. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    artık tipe bakmadıkları doğru ama çevremde hep bakıyorum serseri görünümlü tırsaklarla çıkıyolar 1-2 tane parası için çıkan gördüm ben hiç uğraşmadım bu işlerle sonucu biliyorum zaten başkalarından çok sık gördüm bir süre sonra ayrılık olacak haliyle bence ilk başlarda çok sevinirsin heyecanlanırsın ama ayrılınca efes pilsen kırıyo parayı

demircan256 ve simitci88 bunu beğendi.
  4. simitci88

simitci88 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    bu yasta bira icmem merak etme :D

5. Leviathan

Leviathan Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Bence analizler çok doğru değil, simitci88 yaşça benden epey bir küçük ve mesajını çok sevimli ve masumane bulduğum için bu konuyla ilgilendim ve cinsellik ile ilgili en ufak bir kaygısıda var gibi görünmedi bana, ilk flörtleri gibi sanki :D

Bence içinden ne geliyorsa onu yap, zaten daha çok küçüksün, çok çok büyük ihtimal bu kız senin hayatının kadını olmayacak, ilerde belki adını bile hatırlamayacaksın, öyle aman şöylemi yapıyım böylemi yapıyım diye düşünürsen bu güzel yaşlarının tadını çıkartamazsın.

Ama tabiki kültürümüzün ahlaki değerlerine uymak ve hiç bir insanın da kasten kalbini kırmamak koşuluyla bence içinden geçenleri yap :D

demircan256 ve simitci88 bunu beğendi.
  6. simitci88

simitci88 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    yazdiklarin tam anlamiyla dogru :D hic capkin biri degilim:D onceki begendigim kizlairnda hep sevgilisi oldu :D ilk flortum sayilir evet :D amayinede forma bi danisim dedim galiba sende benim yasimdayken benzer seyleri yasadin cunku tam beynimi okumus gibi yorum yazdin :D

7. Leviathan

Leviathan Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Tabi canım zaten herkes aynı seyleri yasamıstır 3 aşağı 5 yukarı.
    Ben su an 30 yasındayım, senin yaşlarında ilk kez birine ilgi gösterme kararı almıştım ve çok fazla planlar kurmuştum, çok dikkatli olmaya çalışmıştım, hiç cinsellik falanda düşünmemiştim, hatta evlenme planları falan kuruyordum :D hahaa Sonra birşeyler olmuştu, birşeyler dediğimde biz çıkıyoruz falan demiştik, çıkma dediğinde beraber kantine gitme, bazen h.sonu görüşme falan o kadar.

Facebook çıktıktan sonra bir bakıyım dedim bu kız ne alemde diye, soyadı aklıma gelmedi bakamadım :D

8. simitci88

simitci88 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    :DD sanal alem isleri bozdu hic sevmem zaten telefonmus pcymis :D biyere giderken anneme babama haber vermek icin yanima aliyom bide kizin no sunu almak icin cikardim okadar :D yoksa gormesem aklima gelmez telefon :D

9. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    arkadaşımız baya cana yakın mış:) ...insanın içi önemli...belki kız tamamen dost olarak görmüştür düğer arkadaşı...ama aynı şekilde senide öyle görmüş olabilir...dikkatli ol bazı bayanlar vardır...şimdi burdan yazarım hoş olmaz forumda bayanlarda var...yani..herşey iyidir hoştur..ama iş hadi çıkalım veya biz sevgilimiyiz demeye geldiğinde ..ne münasebet derse şey gibi kalıyor insan :)

bence nabza göre şerbeti ver...benim fikrim..biraz daha beklemek olur..

yinede karar senindir...gelişmelerden haberdar et bizi merakta kalmayalım :)

10. simitci88

simitci88 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    tmm dogru soyluyon mal gibi kalirim sonra hicbisey eskisi gibi olmaz 0 a donerim :D ama ben bisey yapmazsamda dier cocuk ataga kalkar oyle bisey yapmaliyim ki hem beni direk sevgili olarak goruyo bana yav.. o demesin hmde dier cocuktan hamle gelse bile beni dusunup onemsemesin :D bunun uzerine yogunlastim simdi :D

11. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Madem kız sana meyilli...o zaman diğer erkek değil isterse 10 erkek gelsin teklif etsin..zaten kabul etmeyecektir...yani eğer seni kafaya takmış vede senden hoşlanıyor ise...

ama baktın diğer erkek erken davrandı ve çıkmaya başladır..o zmaan zaten seni ciddiye almamış demektir...

şimdi bazı kişilerde derki..erken davranan kazanır...yok arkadaşım öyle birşey...yarışmıdır bu...gönül işi farklıdır...

neyse top sende...

kalbinin götürdüğü yere git ;)

simitci88 bunu beğendi.
  12. ---RamSes---

---RamSes--- Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    0
    Bende 9. sınıfa başladım ve okulda ne kadar serseri elinde sigara olan yani kopuk tip varsa kolunda en az 4 kız var...Ben mavi gözlü sarışın yarı brad pittim .) Ortaokulda baya sevgilim olmuştu ama lisede bilemiyorum..) gerçi okullar açılalı 1 hafta olmadı ondandır belki .) Sen sen ol yaşıtın olarak söyluyorum bak okul takımına ne yap ne et girmeye çalış veya bi enstrüman çal emin ol gözünde çok büyiceksin...Fakat onu etkilemeye falan çalışmıyorsan yinede yap başka kısmetler çıkar .)

simitci88 bunu beğendi.
  13. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    kız gerçekten senden hoşlanıyorsa senden önce 100 tane erkek gelsin kabul etmemesi lazım ama vakit geçirip gönül eğlendirmekse ilk çıkan fırsatları değerlendirir ama gönlü başkasındada olabilir

Sayfayı Paylaş