kiz meselesi:S

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve simitci88 tarafından 22 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. simitci88

simitci88 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    millet bu olay bi kac gun once basima geldi sizinde gorusunuzu almak istedim simdi ben lise 2ye gectim bizim siteyede lise1e gecen bi kiz tasindi ayni okuldayiz kizla merabalasiyoduk falan ilk gunler okul nasildi alisitnmi falan iste :D sonra bugun bana servisi bklerken soyle dedi: ben arkada oturmaktan hoslanmiyorum beraber en one oturalimmi? aynen boyle dedi bnde hayir diyemedm :D ben basta hoslanmiyodum ondan yol gosterici olmak istiyodum ama yavas yavas begenmeye basladim neyse iste oturduk one ordada az muhabbet ettik sonra okula girince o sinifa giderken el sallayarak gorusuruz dedi bnde normal biicmde gorusuruz dedim simdi bu zamana kadar hersey normaldi bnden hoslandigini dusunmusutm ama bugun face de gordum bnden oncede bizim okulda baska cocuklarla tanismis galiba onlarla daha samimi olmus cana yakin kiz :D faceden bi cocugun her baglantisini begenmis o cocukta bu kizin her fotografini begenmis smdi kiz blki arkadaso larak yaklasti ama cocuk tum fotolari begenmis kan beynime sicradi daha dakka 1 gol 1 dier cocuktada tip yok yani :D cidden yok ama bide cocuk kizin duvarina mesajlairna bak/ cok onemli seyler yazdimmm gibisinden seyler yazmis bnde bi bunlari dusundum birazda uzuldum tabi simdi kiz onla cikiyosa bana niye yesil iisk yakti? onla cikmiyosa niye okadar samimi oldular bana bi yol gosterin bide simdi o ikisi cikiyolarsa bizi serviste yan yana otururken gorurse arada kavga cikar bende kavgaya karsi oldugum icin sut durumuna dusebilirim yorumlarinizi bkliyorum yani kiz olmassada uzulmicem :D sadece olayin aslini ogrenmeye calisiyom am sormayada cekiniyorm ilk dakkalardan

2. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    biraz daha zaman geçsin anlarsın yanlış anlaşılmasın ama bu devirde bizim yaşıttakiler hep aynı %90 haftalık aylık ilişkileri var çok sık sevgili değiştiriyorlar doğru kişiyi bulmak zor zaman geçsin anlarsın kızın nasıl biri olduğunu ve aralarında bişey varmı yokmu

simitci88 bunu beğendi.
  3. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    sen renk verme güzel kardeşim. kıza soğuk olma ama sıcak ta olma. biraz daha durumu tartabilmen gerekli, o yüzden 1 hafta filan kızla çok sıcak ilişkiye girme (ilişki dediysek chat-msn :D) merhabalaşın okuldan havadan sudan konuşun biraz. önümüzdeki hafta mesela kızın zihin yapısını öğrenmeye çalış. kimisi cidden sıcakkanlıdır, cana yakındır. kimisi salağa yatıp erkekleri parmağında oynatmak ister mesela :D ama yine de o kızdan sana iş çıkmayabilir benden söylemesi. ya da kıza fazla tutkunsan hırslanıp body-dövüş sporu ikilisine başla faydasını görmüş olursun malum kızın hiç değilse :D

simitci88 bunu beğendi.
  4. oniks41

oniks41 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım sana tavsiyem o kızdan uzak dur... aynısı başıma geldi ondan uzak dur.
    sen şu an genç semih konumundasın. Kız seni yedek kulübesinde oturtuyor.
    Ayrıca kızların %80i artık tipe bakmıyor,onlar için parası olan,yüzüne bakılabilecek yakışıklılıktaki erkekler kafidir.Zaten kızlar yakışıklı sevgili istemezler,isterlerde istemezler.Yakışıklı adamı elde tutmak zordur,yakışıklı adamın hayranı çoktur,hangi kız böyle birini ister? Sıradan bir erkeği elde tutmak kolayydır,dışarda gözü olmaz,hele birde parası varsa tamamdır ;) ne demek istediğimi anladın sanırım :)

kendini ağırdan sat. Çok yakın olma,ona karşı bir şeyler hissettiğinde eğer o sana aynı duygularla karşılık vermiyorsa daha fazla kaptırmadan kendini uzaklaş.
    Cool takıl,eğer gerçekten seni istiyorsa bırak o senin peşinden koşsun

simitci88 bunu beğendi.
  5. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Değerli üyemiz simitci88;

Lütfen mesajlarınızda Türkçeyi doğru kullanmaya dikkat ediniz.
    Yazım dili ile ilgili kuralları okumak için lütfen buraya tıklayınız
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

6. Leviathan

Leviathan Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Bence içinden ne geliyorsa onu yap, samimi olmak istiyorsan ol, sonuçta zorla birşey yapmıyorsun, ilk adım ondan gelmiş hep, ama arada bir samimi ol arada geri çekil ki kafası karışsın, nasıl ki o senin kafanı karıştırdığı için sen şu anda onu düşünüyorsun oda ayrı duruma düşecektir.

Öbür türlü insanın faceinde bir mesaj görüpte bir kıza yakınlaşmaktan çekinirsen sanırım artık bu devirde hiç bir kıza yakınlaşamazsın :D

Hatta sen sorana, şaka yollu olarak "x kişi ile ne iş, varmı birşeyler" gibisinden :D

İnşallah herşey gönlünce ve en önemlisi hayırlısıysa olsun :D

simitci88 bunu beğendi.
  7. simitci88

simitci88 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    hepiniz cevaplar icin sağolun zaten oyle cok kaptırmadım kendımı ama ondanda boyle adımlar gelınce ıster ıstemez dusundum bıde sonucta aynı yerdeyız hergun yuzyuze bakıyoruz ve bnden kucuk bı nevı bana emanet sayılır ama oyle yedekte tutucak yada parmagında oynatacak tiplere benzemıyo gercekten samımı daha once ya az kısıyle cıkmıs yada cıkmamıs olabılır

8. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    o kadar cingöz değilse ayrıl mürsel koptur mürsel :D

AngryHun bunu beğendi.
  9. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Yaşlarımız birbirine yakın hoşlandıysan peşinden git eğer başkası da onu istiyo diye uzaktan izlersen kaybedersin benimde başıma geldi sonradan pişman oldum.Kavgaya karşıyım demişsin helal sana bu zamanda bizim yaşımızda olupta kavgaya karşı olan çok az kişi var.En son çare kavgadır.Ama şunu unutma eğer haklıysan gerektiği yerde kavgada ediceksin.Bazıları insan gibi konuşmaktan anlamıyo zaten orası ayrı mevzu şimdi git öldüresiye döv demiyorum yanlış anlama sadece gerektiğinde kendini korumak için kavgada ediceksin.İtiş kakış başlamış yumruklar havaya kalktıysa konuşmanın artık hiç bi etkisi kalmamış demektir:)

simitci88 bunu beğendi.
  10. simitci88

simitci88 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53

simdi bnde sormayi dusundum ne is falan diyede gercekten cikmiyosalar bile cocuk beni gicik etmek icin cikiyoruz varmi falan der isler iyice karisir diye sormuyorum :D

11. Leviathan

Leviathan Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    yok ben kıza sor demek istemiştim hem eğer yoksa böyle özel bir konuda konusmak aranızda kaynaşma sağlar belki :D

12. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    konu süper yorumlar daha da süper. :) konunun takipcisi olacagım filmin sonu merak konusu valla :D

13. simitci88

simitci88 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    filmde oynayan biri olarak final senaryosunu bn bile bilmiyorm :D

14. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    film milm işler karışır konuyu saptırmayın... :D yalnız kusura bakmayın da faceten ileti beğenmek, fotoğraf beğenmek filan bu şekilde ilişkiye başlıyorsa o dediğin kız ile çocuk oradan hayır gelmez. bak msn-chat vasıtaları ile konuşulursa başka ama bir erkek kızın bütün fotoğraflarını beğeniyorsa "gel bana ilkim ol-herhangi bir türün dişisine ihtiyacım var" diye bağırıyordur ki ilişkilerde umursamayan tarafın daha prim yaptığını göz önünde bulundurursak hiç bir halta sahip olamayacak bir erkektir o "potansiyel" rakibin :D sen bak örnek veriyorum aynı jason statham gibi takıl bak bakalım peşine kaç kişiyi takıyorsun :D

15. simitci88

simitci88 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    su genc yasimda basima gelen ise bak ya harbi film gibi :D peki yarin cumartesi ya ben kizi konusmak icin falan disari cagriymmi?

16. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    zaten bu yaşadıkların ancak o yaştayken başına gelir merak etme.daha sonra işin "peyniri" oluyorsun :) eminim o çocuk ortaya çıkmasaydı sen böyle bir heyecan içine girmeyecektin.o yüzden önceden olduğu gibi davran.kız işi yaş iş.davulun sesi uzaktan hoş gelir her zaman.senin döneminde olan "ergen bireyler" genelde bir cinsellik peşinde koşarlar.duygularını gözden geçir bu yüzden.seninki kendinle iddaa gibi olmuş sanki biraz..

yaşadıklarının en kısa tanımı:ergenlik :)

---RamSes---, demircan256 ve R10 bunu beğendi.
  17. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel bir açıklama gerçekten. ergenlik lafını da olumsuz algılamamak lazım. ergenlik hepimizin geçtiği bir dönemdir işe öyle bakmak gerek (simitci88 arkadaşım yanlış anlaşılma olmasın diye yazdım bu kısmı :D) hormonları etki altına almak gibi bir şey söz konusu değil ancak mantıklı hareket etmek her zaman mümkün. şu zamanları sakin kafayla geçirmeye çalış derim. bir de angryhun'un dediği cinselliğe vurgu yapayım, bir insanın tek amacı yeminlen cinsellik olamaz. sözümü açayım, "milli" olmadan önce herkeste aşırı bir heyecan oluyor orasını inkar edecek olan var mıdır bilmiyorum :D ama sonrasında cidden bak çok övünülecek, ciddi bir gurur kaynağı bir olay olmadığını anlıyorsun. ister her gün cinselliğin olsun ister yılda bir, bunlar hiç önemli değil bir noktadan sonra onu anlıyor insan.

18. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    ve kızları hiçbir zaman senin cinsel anlamda kullanabileceğin birşey olarak görme.açık konuşmak gerekirse ben 21 yaşındayım fakat R10 üyemizin dediği gibi bir "milli" olmak peşinde koşmadım.eğer kız kardeşin varsa çok daha iyi anlarsın ki olmasa bile varmış gibi düşünmelisin bence.kız arkadaşına veya herhangi bir kıza empati yoluyla kız kardeşin varmış gibi düşünürsen olayların akışının daha iyi olacağını görebilirsin.olay,sana yapılmasını istemediğin şeyleri karşındakinede yapma'da bitiyor aslında olay.benimde sözlüm var fakat bende ona kız kardeşim olsa ona nasıl davranılmasını istediğim gibi davranıyorum.anlayacağın herşey yerinde ve zamanında güzel..

ozpirik, ---RamSes---, demircan256 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  19. simitci88

simitci88 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    yok simdi ben ona asla cinsel obje gozuyle bakmadim acikcasi hani bazi kizlari sadece kisa etek giydigi icin yada fizigi duzgun oldugu icin ve hava atmak icin istersiin ya ben oyle istemiyorum iste bu kizi yani ne bilim hatta yan yana oturuncada asla temas etmemeye calisiyorum cunku bana guvenmiste yanina oturtmus yani cinsel olarak baglanmadimda eski zamanlardaki masum asklar var ya ona benziyo azcik :D bide dun olayin biraz aslini ogrendim kizla yaklasik bi 2 saat falan konustuk sanal ortamdan laf lafi acti bende arada sordum siz cikiyomusunuz diye oda yok dedi niye sordun dedi bnde anlatim iste boyle oye olunca oyle dusundum diye oda guldu o baskasiyla cikiyo falan dedi sence banada yavsiyomu dedi bnde bilerek eet o biraz yav... dedim :D sonra bikac konusma daha gecti aramizda sonra dedi 3umuz beraber takilsak daha iyi olurdu falan diye acaba ikimizide ayni anda gorup ona goremi biseyler dusuncek bide ben avantajliyim kizla surekli bi diyalogum var of of :D sizide hep yoruyom ama :D yorumlariniz ii :D

demircan256 bunu beğendi.
  20. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    çarşı karışmış bir kere. 2. çocuğu kesinlikle aradan çıkarman gerekli. bizans oyunları filan yap bir şekilde ayağını kaydır bizim bit yavrusu oğlanın :D öbür çocuğun sevgilisi var ise bunu kızın gözüne gözüne de sok ki anlasın. bazı kızlar anlamaz çünkü apışıp kalır 6 ay boyunca :D

demircan256 ve simitci88 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş