Kilomu Verip Hızlı Kas Yapmak ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve hadelles14 tarafından 5 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. hadelles14

hadelles14 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Merhabalar;

Ben 16 Yaşındayım Boyum 1.80 Kilom 73 Kilomun İdeal Olduğu Söyleniyor Fakat Göğüs Bölgemde Fazla Yağlanma Var Daha Önceden 78 Kiloydum ve boyum 1.76 idi 69 kiloya kadar indim sonra tekrar 73 e çıktım fakat göbekde,basende ve baldırlarımda farklılık var ama göğüs bölgemde değişen birşey olmadı sizce neden olabilir??
    Bu Göğüsteki yağları yakıcak bir formül varmıdır varsa nedir ?
    Şimdiden Teşekkür ederim.

Saygılarımla..

2. Kursat38

Kursat38 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    1.80 boy 73 kiloda hala göğüslerde yağlanma varsa verdiğin kilolar yağdan daha çok kas kütlesinden gittiği anlaşılıyor.Şu durumda hem ağırlık antremanlarını hemde kardiyo antremanlarını kombine ederek bir antreman programı oluşturman lazım.Unutmaki bölgesel yağ yakımı yoktur(Cerrahi operasyonlar dışında) Bu tamamen beyinle ilgili bir durum istediği yere yağı depolar istediği yerdende yakar ama sonunda tüm bölgelerindeki yağlanma azalıcaktır.Haftanın ilk günü sağlam bir göğüs antremanı,kardiyo ve düzenli beslenme ile sorunun çözülecektir.

3. hadelles14

hadelles14 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Merhabalar;
    Öncelikle Kafamdaki soruları cevaplandırdığınız için teşekkür ederim her gün göğüs çalışsam kardiyo yapmasam olurmu?

Haftanın her günü et yersem Daha Hızlımı Kaslar Artar ?

Son düzenleme: 5 Ocak 2014
  4. LastWhisper

LastWhisper Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    hergün göğüs çalışırsan olmaz vücuttaki büyük kasların 48 saat dinlenmesi gerek diye biliyorum yetkili birisi aydınlatırsa daha iyi olur

Sayfayı Paylaş