Kilomu verecem kasmı yapacam 2 ay oldu ama halen aradayım lütfen ama lütfen yardım

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Flavus tarafından 11 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Flavus

Flavus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese selamlar bu sporda 2. ayım(salonda) yarın doluyor.(Evde 1 ay dumle çalışmıştım 3 ay diyebiliriz).İlk başladığımda 79 kiloydum ve pazularım 34 cm di dün ölçtüğümüzde ise 77 kilo ve pazumun 38 cm olduğunu gördük.
    Boyun 1.78 ve 77 kiloyum kaslarım yağların içinde kalıyor .Ama nasıl yapacam bilmiyorum eğer 5-6 kilo verecek kadar zaman kas çalışmazsan tüm kasları vücut parçalar diyorlar.Kas yapımıyla beraber yağ yakımı veya kasları mevcut şekilde tutarak nasıl kasların üstündeki yağları yakabilirim veya ne şekilde beslenmeliyim yardımcı olursanız çok ama çok minnettar kalırım.Çalışma programı olarak bodyforumdaki programı kullanıyorum 1 gün gidip 1 gün dinlenileni...
    Şimdiki beslenmemde ekmek,kola,cips,kızartma ve yağlı yemeklerden uzak duruyorm.Daha çok yumurtabeyazı,lightsüt,tavuk,balık,pirinç,makarna tüketiyorum.Yanlışlarım neler bilmiyorum.
    Yanlışlarımı ve yapmam gerekenleri belirtirseniz çok minnettar kalırım.Şimdiden teşekkürler ....bench_O

2. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Herşeyden önce lütfen Türkçemize gereken önemi verelim.

Tormentorius bunu beğendi.
  3. Flavus

Flavus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Türkçeyi yanlış kullandığım yer neresi ?

4. Tormentorius

Tormentorius Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    draft sanırım "verecem, yapacam" kelimelerinden bahsediyor..
    Bulk ve definasyon olarak aratın sitede öncelikle. Kilo almanız yada vermeniz gerektiğine , ve bunu nasıl yapacağınıza en iyi siz karar verirsiniz.

Sayfayı Paylaş