Kilom iyi fakat zayıf görünüyorum..

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Dmrgrbz tarafından 15 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Dmrgrbz

Dmrgrbz Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    Merhaba, 15 yaşında 1.90 boyunda ve 76 kiloyum, arkadaşımla beraber 1 hafta önce fitness'e başladık sorunum şu ki yaşıma ve boyuma göre kilomun ideal olduğunu düşünüyorum yemeklede sıkıntım yok ne bulursam yiyorum fakat zayıf görüntüğümü düşünüyorum bu konuda bana önerebileceğiniz bir şey varmı, zamanla düzelir mi veya herhangi bir supplement kullanmalımıyım..
    Resimde normal görünüyor olabilirim fakat kollarımı kaldırdığımda veya yanlara doğru açtığımda kaburgalarım çok belli oluyor :/
    Şimdiden teşekkürler..
    WP_20161015_001.jpg

2. Atsizat

Atsizat Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    Ben 172 santim boya 65 kiloyken üzerinde kıyafet varken bana zayıf diyenler oluyordu ama üstüm çıplakken vücudum kalıplı gözüküyordu. Kalıplı, biraz iri ve yağlı gözüküyordu. Üzerime kıyafet giydiğim zaman ise zayıf diyenler oluyordu. Çok ilginç.

Son düzenleme: 15 Ekim 2016
    Dmrgrbz bunu beğendi.
  3. Atsizat

Atsizat Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    Kıyafet de insanın görünüşünü etkiliyor. Bazı kıyafetler insanı zayıf gösteriyor. Benim kırmızı bir kazağım var. O kırmızı kazağı giydiğimde insanlar kilo verdiğimi zannederdi. Oysa ki kilom aynı. Kıyafet insanın görünüşünü epey etkiliyor. Daha sonra 5 kilo aldım. 70 kilo olduktan sonra o kırmızı kazağı giydim. Aynanın karşısında oha ben kilo mu verdim dedim. 65 kiloyken o kırmızı kazağı giydiğimdeki aynı görünüyü gördüm. Zayıfladığımı hissetdim :D

Dmrgrbz bunu beğendi.
  4. HasTürk***TC

HasTürk***TC Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    3
    Ne kazakmış :D . Arkadaş bak kilon normal zaten alsan daha göbek olucak. İnsanların ne dediğini boşver. Ama ağır kaldır ağır beslen e ağırsağlam bir vücudun olsun.

Dmrgrbz ve Atsizat bunu beğendi.
  5. Dmrgrbz

Dmrgrbz Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    Bana da el atsanız :)

6. Constance

Constance Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Gaziantep
    kardeşim sen 1.90 boya sahipsin ve 76 kilosun ama zayıf görünüyorum demişsin de sen zaten zayıfsın senin minimum 85 kilo olman lazım eğer ki sağlam vücut istiyorsan o boyun 120 kiloya kadar hakkı var.
    O yüzden kilom iyi ama zayıf görünüyorum dememelisin. Gerçekten zayıfım de kendinden dolayı :)

Pink Zeppelin ve Dmrgrbz bunu beğendi.
  7. Dmrgrbz

Dmrgrbz Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    85 e çıkarıyım o zaman, yaşımdan dolayı herkes kiloma normal diyordu o yüzden öyle yazdım, cevap için teşekkürler :)

8. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    daha 15 yaşındasın bu kadar takma kafana vücudun oturacak.

istediğin bir sporu gerçekten efor sarf ederek yap. Kötü gıdaları tüketmemeye çalış, sağlıklı beslenmeye çalış. bol bol ye.

gerisini boşver keyfine bak.

Dmrgrbz bunu beğendi.
  9. Dmrgrbz

Dmrgrbz Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    Teşekkürler, son 2 haftadır beslenmeme dikkat ediyorum yalnız diğer arkadaşın dediği şey kafama takıldı işte yaşıma göre ideal miyim, fitnesse olduğu gibi devam etmeli miyim (ayda min 3 kg alıyorum) yoksa düzeltmem gereken bir orantısızlık var mı gainer vb kullanmalı mıyım benim için şu anda ideal kilo nedir bilmek istiyorum :)

10. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Boyuna göre düşünürsek, ortalama %10 - %20 yağ oranı arasında, ortalama 90-100 kilo arası.

Dediğim gibi yaşın daha genç, sen sporunu yap, şuan büyüme çağındasın. Üstüne basa basa söylüyorum KALİTELİ BESİNLER tüket. Gainer mainer alma hiç bir şey kullanmana gerek yok, bir gainer kutusunu al içindekiler kısmına bak zaten vazgeçersin.

Dmrgrbz bunu beğendi.
  11. Constance

Constance Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Gaziantep
    Rica ederim :) 85 veya daha fazlası senin bileceğin bir şey ama şu an ki kilon zayıf bunu kabullenmen gerekiyor :)

Dmrgrbz bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş