kilom ile ilgili kafama takılan bir sorun var

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve codalt06 tarafından 9 Ağustos 2021 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. codalt06

codalt06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar. 17 yaşındayım 180 boy 60 kiloyum şimdi benim bileklerim çok ince keza vücudum da ince ama 180 boyunda 60 kilo olmama rağmen yağlıyım diyebilirim iskelet yapım dar. çoğu sitelede ideal kilom 70 ile 80 arasında olduğunu söylüyor yağ oranınında %14 olduğu yazıyor acaba kemiklerim ince olduğu için ideal kilom başka bir 180 cm boyu olan ama kemikleri standart olan birisinden dahamı azdır ?

2. Skinnyfat

Skinnyfat Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    İdeal kilo diye birsey yok bence. Bu boy ve kilo ile yağlıysan büyük ihtimalle skinny fatsin.

3. codalt06

codalt06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şöyle söyleyim vucudumun heryeri dar olupta (kol,omuz vs) sadece göbek ve karın kısmım yağlı değil heryeri yağlı ama bu yağa rağmen çok dar fotoğraf atsam belli olur mu ?

4. Skinnyfat

Skinnyfat Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
  5. codalt06

codalt06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evde hafif egzersizler yapıyorum normalde spor salonuna giderim ama üniversite sınavından dolayı gidemiyorum. beslenme önüme ne gelirse yerim ayırt etmem brokoli den ıspanaktan tut hamburger cipse kadar herşeyi yiyorum
    --- Mesaj birleştirildi, 10 Ağustos 2021 ---
    tabi bu benim gördüğüm belki yağlı değilimdir yada vucudum darda değildir ama gözüm öyle görüyor kol bileklerim 14 cm

Sayfayı Paylaş