Kilom iLe iLgili bakarmısınız ? x(

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve condor tarafından 22 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. TuGhAn

TuGhAn Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci / Tasarımcı
    Yer:
    Ankara
    175 boyundayım 49-50 kilo ile başladım 5 ay önce ve tartıda gördüğüm son rakam 59'du. Alamazsın diye birşey yok öğün sayını artır, bir de spora başla. Zaten o zaman iştahın da açılıyor, kendindeki gelişmeyi gördükçe daha bi şevkle saldırıyorsun yemeklere ayrıca.

foranimati10 ve condor bunu beğendi.
  2. condor

condor Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    öyle olmak için neler vermem be kardeş :)

3. Ludacris

Ludacris Yeni Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Sen 1.77 boyunda 47 kilosun , ben 1.92 boyunda 64 kiloyum ( Gerçi boynum çok uzun ) çok da farkımız yok tabi vücudun toplu olması lazım biraz , yani sıkı bir vücudun olsa öyle çok da belli olmuo zayıflık. Body salonuna kesinlikle gitmen lazım , benim de evimin etrafında yok her gün okuldan dönerken servisten inip gidiyorum sonra eve kadar yürü babam yürü. Bazı şeyler için fedakarlık yapmalısın. Bol bol et , süt , pilav , balık , makarna , yumurta tüket.. Azimli olmalısın. Geçen aya oranla 1 kilo alabildim ancak ama herşey zamanla. Her ölçümde artış var , yakında üye fotoları bölümüne resim koycam. Umudu kesme , bodye 1-2 ay gittikten sonjra supplament kullanabilirsin. Benim de 1,5 ay oldu başlayalı bakıcam düşünüyorum..

Ben sana inanıyorum , başarılar ...

foranimati10 bunu beğendi.
  4. oceans166_

oceans166_ Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    sevgılı kardesım kılo almak kadar basıt bı olay yok... hız uzun uzadıya yazmıcam sana... gece yatmadan once yemek yemeye alıstır kendını...yaglı mağlı farketmez... karbonhıdrat agırlıklı ye proteını de ekesı etme...metabolızman hızlı calıstıgı ıcın baslarda yag tutmazsın... ama sonra metabolızman da beslenme seklın yuzunden degısmeye baslıcaktır...sonra ısı duzene sok ıstedıgın kıloya geldıgınde... saglam spor yap... budur...agzın bos durmasın... devamlı ye bsıler... ama dedıgım gıbı en onemlısı gece yemegıdır...

condor ve foranimati10 bunu beğendi.
  5. foranimati10

foranimati10 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    eeeeeee artık condor bukadar yardıma ve iyi niyet temennilerine cevap ver...:) azimli olmayı bırakma ve en önemlisi zeki ol....forumda yazılanları oku ve mukayese yap...çok kaliteli eşşsiz bilgiler var..resmen uzun yolunu bu bilgilerle doğru yapıp kısaltırsın...ve sabırlı unutmayı unutma....:)

condor bunu beğendi.
  6. condor

condor Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hepinize verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim..Hemen dediklerini uygulamaya koycam..,

Bu arada konu cidden beklediğimden iyi ilgi buldu..doktora gittiğimde ayrıntılı bir şekilde böyle ilgilenmemişti xS Herkes sağolsun varolsun..

TuGhAn bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş