Kiloluyum kas yapmak istiyorum yardımınıza ihtiyacım var

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Barış Aslan tarafından 3 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Barış Aslan

Barış Aslan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    110 kiloydum sonradan 79 kiloya düştüm 178 boyum fakat vücutta hala yağ var hem kardiyo hem de kas programını beraber uygulayabilir miyim yoksa öncelikle tamamen kalan yağlarımı eritmeli miyim yağ yakarken kas yapılabilir mi ?

2. alexandervonlouie

alexandervonlouie Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Öncelkle merhabalar.Tam benim profilimde bir insansınız.Bende 178cm 106 kg'ım.Bende zayıflayacağım.Bildiğim kadarıyla(Bakın bunu belirtiyorum hep,sonra laf söylüyorlar) zayıflarken kas yapmak eylemi pek doğru bir eylem değil.Ama haftada 1 fitness günü ilan ederek hafif veya orta dereceli 1.5-2saatlik bir program uygulayabilirsiniz.Proteinle beslenmeyi ve su içmeyi arttırıp,karbohidrat ve işlenmiş yağ/gıda ile beslenmeyerek hem kas yıkımına/çokça kas kayıplarını önlersiniz,hemde Yağ yakımınız daha hızlı olur.Tabii benim bildiğim kadarıyla.Tekrar tekrar diyorum.

Son düzenleme: 3 Temmuz 2014
  3. nGzbyk

nGzbyk Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Tamamen yağları nereye kadar eritebilirsin bilmiyorum bende 175 boyundayım ve 90 kilodan 75'e indim. Eğer yağların altında kas kütleleri yoksa kasları çıkarcam diye sürekli kilo verip daha sonra pişmanlık yaşayabilirsin. İkisi bir arada olabilir diye tahmin ediyorum şahsen ben öyle yapıyorum ama forumda daha tecrübeli arkadaşlar daha iyi tavsiyelerde bulunacaklardır tabi ki.

4. frodobagins000

frodobagins000 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    sen zaten vermen gereken kilonu vermissin bundan sonra vucut calis kas kutleni arttir kaslarin belorginlesmeyr basliyinca yani kas kutlen artinca vucut metobolizmasida articak ve yaglari daha hizli yakmaya baslicaksin zaten agirlik çalışırkende kalori yakiyosun dolaysiyla yagda yakiyosun bosa terlemiyosun yani ve kaa calistigindan kas kaybina ugramadan yag yakicaksin basarilar.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş