kilolular için body

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve basayev2323 tarafından 31 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. basayev2323

basayev2323 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar öncelikle merhaba herkeze,
    benim sorum şöyle olacak 1.80 boyum var 95 kiloyum oldukça yaglı bir fizigim var bu şekilde bodye başlayıp iyice hacimlenip definasyon yaparsam vucudumu boyle toparlayabilirmiyim fazla bi vucut istemiyorum zayıf olayım yeter bu durum beni iyice sinirlendirmeye basladı toplum içine çıkamaz oldum çok utaniyorum yardım edin lütfenn

berkay7743 bunu beğendi.
  2. betreal

betreal Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Belli bir yaşın altında bu vücut toparlanırmı diye bir şey yok hr vücud tolarlanır dostum...

3. The Wolverine

The Wolverine Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    8
    Vücudunuzu ideal forma tabiki sokabilirsiniz.Ama bu işler azim ve gayret ister.

4. basayev2323

basayev2323 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    sizce ne kadar sürer bu maddi sikintilarimda var karşılayabilirmiyim bilemiyorum.

5. ArL

ArL Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    Bence ilk definasyonla başla zaten yağlıyım diyosun bide kas yapmak için kilo alırsan durduramayabilirsin.
    Eğer sadece definasyon gireceksen ayda 100 lira verip bi spor salonu yetecektir ama bb de yapcam kütle istiyorum diyorsan benim aylık giderim ortalama sadece yemeğe 600 tl (150-200 tl tavuk göğsü 50-60 yumurta 30-40 yeşillik 150 supplementler yulaf makarna beyaz esmer princ lor peyniri ıvır zıvır da 150 tutar ) aklında soru kalmasın diye yazdım.
    İşin uzunluğuda senin azmıne kalmıs 3 4 da 1 yılda sürebilir

6. kimyamuh

kimyamuh Üye

Beğenileri:
    111
    Ödül Puanları:
    53
    en doğru karar bu işe başlamandır. kesinlikle fark edecektir. yapar mıyım , ne zamana yaparım düşüncelerini bi aklından sil. kesinlikle yaparsın. bu işin maddiyatla pek de alakası yok. aylık 100 lira salona verebilirsen harika işler çıkarabilirsin. he yok o kadar da param yok diyorsan ,havalarda ısındı , dışarıda kardiyonu yapar evde de iki dumbell ile mükemmel gelişim sağlayabilirsin. internette özellikle youtube da harika bilgiler var. öyle profesör olmaya gerek yok. evde yapacağım dersen youtube da "hakan fitness "adlı bir kanal var. aç onu , yapmaya başla. evde dahi kardiyo antrenmanı yapabilirsin. sen yeterki iste. şunu unutma dostum , diyet değil sağlıklı beslenme ; şu kiloya düşene kadar spor değil , ömür boyu spor. yeme ve hareket alışkanlıklarını değiştirmeden önce hayat felsefeni değiştir.mutlu olacağına garanti veriyorum

Sayfayı Paylaş