Kilolu ve 12. Sınıf

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mrpsiko tarafından 10 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. mrpsiko

mrpsiko Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba arkadaşlar ben 4. Sınıfta çok aşırı zayiftim sırf bu yüzden çok yedim ve bayağı kilo aldım 5. Sınıfta sürekli bilgisayar başındaydım ve bu 10 sınıfa kadar sürdü kilomu 11. Sınıfa kadar hiç önemsemedim ama 11.sinifin sonlarına doğru bundan rahatsız olmaya başladım şakayla karışık dalgalar falan cidden moralimi çok düşürdü bu yüzden spor salonuna gittim ama orda bana yanlış program verdikleri için yağın içinde kaslanma oldu ve bu beni çok daha kotu gösterdi ve artık 12. Sınıf olduğu için spor salonuna gidecek vaktim yok bu yüzden 1 çift dumbell alıp işimi evde halletmek istiyorum haliyle birazcık hareketsizim 12. Sınıfları bilirsiniz dersten başımı başımı kaldıramıyorum bana özellikle göğüs ve bel için yaglari nasıl yapabileceğimi açıklayabilir misiniz en büyük forumlardan olduvunuzu duydum ve size başvurdum cevap bekliyorum teşekkürler görenler en azından cevap versin gerçekten acilen yağ yakmak istiyorum yaş 18 kilo 75( spora gittiğimde 9 kilo vermiştim ama yoğun ders sistemine gectigim için artık pek gidemiyorum yine aldım kilolarimi hala biraz kas var yağların altında kas oranım olcturdugumde iyi çıktı ama yağ oranım anladığımız gibi yüksek tavsiyelerinizi bekliyorum)
    --- Mesaj birleştirildi, 10 Ekim 2019 ---
    Bu
    Arqrq
    --- Mesaj birleştirildi, 10 Ekim 2019 ---
    Bu
    Arqrq

Son düzenleme: 10 Ekim 2019

Sayfayı Paylaş