kilo vermem lazım ve genişliyorum

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve NightVision tarafından 24 Aralık 2006 başlatılmıştır.

1. NightVision

NightVision Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle mrb,
    yaşım 19 boy 1.75 kg:70
    aslında normal kilondayım fakat gecen sene 57 kg gibiydim ve şimdi suratım tombalak oldu ve göbeğim dışarı doğru çıktı yağlanmaya başladım bende bodye başladım bunun için birkaç sorum var.

1-)Vücudumdaki deilde suratımdaki şişmanlaşma beni rahatsız ediyor suratımı nasıl zayıflartırım
    2-)omuzların en genişilği düşük omzularımı enlemesine nasıl genilşetebilirim.
    3-)göbeğim fazla yok ama yan tafarları çok yağlı özellikle yan tarafları nasıl çalıştırabilirm.

şimdiden teşekkür ederim.

İyi çalışmalar

2. sülo

sülo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle nightvision senin bodye yeni başladığıni farzediyorum ilk olarak özel olarak suratını zayıflatabileceğini zannetmiyorum biraz kardio ve yediklerine dikkat edersen orantılı olarak kilo verebilirsin 2. olarak omuzlarını genişletmek istiyorsan şu omuz programini yapmani tavsiye ederim
    1 dumble omuz press 4set 12-10-8-8
    2 ayakta yana açiş 4set // //
    3 ayakta öne kaldiriş // // //
    4 eğilerek dumle arka omuz yana açış
    son olarak yan taraflar için her antremandan sonra bol tekrasrlı sopa çevirmen lazım

3. testesterone

testesterone Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    bölgesel zayıflama diye bir olayın olmadıgı forumda defalarca belirtilmişti vucut tek taraflı yagı yakmıyor buna surat bölgeside dahil her taraftan eşit bir şekilde kullanıyor o nedenle sadece yüzümü zayıflatabilirim mantıgınıda yanlış buluyorum sahsi kanatimce

soruna gelince

Military press 12.10.8.6
    Dumbell Front raise 4x8 programına dahil edebilirsin

göbek kısmına gelince sadece tek taraflı çalışman olmuyoo aynı zamanda yeme içmenede özen göstermen lazım ilk etapta sekeri meyvelerden alabilir geceleyin yeyip yatmazsan bir nebze fark olacaktır

4. mixtape

mixtape Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    malatya
    bölgesel zayıflama !

insan vücudunun kilo alımı genetiktir. Herkes faklı yerlerden kilo alır ve kilo verme bölgeselden çok vücudun genelinde olur. o yüzden sabırlı bir kardio çalışman en az 20 dk koşu orta şiddette senin kiloların için tek çözüm ve yemek olayını biraz kıstlaman gerekir. :D

Sayfayı Paylaş