Kilo vermem gerekirken alıyorum

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve ifuckparrots tarafından 12 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ifuckparrots

ifuckparrots Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar merhaba,2 aydır kalori düşük bi şekilde besleniyorum yaklaşık olarak ve günlük 2.000 kaloriye ulaşmıyoum bile 1700-1800 en fazla carb da olabildiğince az şeker tuz falan hiç kullanmıyorum ama benim göbeğim bir şekilde gitmiyor full-body antreman yapıyorum daha çok kalori yakıyorum ama bunlara rağmen göbek geri gidiceğine ileri gidiyor alt göbekten kurtulamıyorum ve ek olarak,skinnyfat olan bir insanım kollar ince göbek baya yağlı,kaloriyi az tutmaktanda çıktım günde 1 öğün yiyorum artık yapıcak bişeyim kalmadı bu göbek hiçbir şekilde gitmiyor bi süre bunu denicem o 1 öğündede 2000 kaloriyi bulmicam tabi 1200 en fazla,mantıklı olmaya bilir doğrusu öğünlerde az yiyerek kilo vermekte olabilir ama bu göbek artık sinirlerimi bozmaya başladı normal yollarla gitmiyor

kalori az carb az spor yapılıyor bir insan nasıl hala göbeği eritemez sebep nedir ?

boy 186 kilo 77

Son düzenleme: 12 Mayıs 2016
  2. M.Ege

M.Ege Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    İyi de senin kilon ideal kas kütlesini arttırmaya yönelik antrenman yapmaya başla proteine yoğunluk ver günde 1 öğün yemeyle fayda değil zarar görürsün. Bölgesel başla kas kütlesini artır. Zaten kütle kazandıkça karın çalıştıkça kaybolacaktır

3. ifuckparrots

ifuckparrots Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    ya sıkıntı o zaten ideal kilodayımda bu kilolar nerde ? karın bölgesi hep kollarda ince,ağırlığı 2 aydır yapıyorum kollarda gelişme var,full body antremandan vazgeçiceğimi de sanmıyorum bölgeselden daha etkili

4. M.Ege

M.Ege Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    İstediğin kas kütlesini kazanamazsın full bodyde max. ağırlık bölgesel çalışırsan kas kütkesi elde edersin karın antrenmanını değiştir zorla kendini. İnternette güzel karın egzersizleri var.

ifuckparrots bunu beğendi.
  5. Nuwaze

Nuwaze Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    eğer günde tek bir öğün tüketirsen vücut dışarda bir sorun olduğunu algılar ve hayati çalışma sistemine zarar gelmemesi için metobalizmayı yavaşlatır.senin burda hatalı noktan daha çok yemek yemen gerektiğinin farkına varmamış olman proteini arttır karbonhidratı azalt yağıda dengele ama azaltma!yağ senin vücut sistemin için hayatidir.karın bölgesinde toplanan o yağ kuruyemişten zeytinden aldığın yağ değil, tükettiğin karbonhidrattır.vücudunu çok zorlamamaya çalış eğer kendini çok yorar ve nabızını çok yükseltirsen vücut yağ yakmaz kaslara yönelir.belkide kollarının ince göbeğinin olmasının nedeni o olabilir, senin yapman gereken kendini bir anda zorlamadan uzun süreli antremanlar yapman ve hepsinden önemlisi yürümen yada koşabiliyorsan düşük tempoda koşman, eğer ağırlık çalışıyorsanda düşük ağırlık çok sayı şeklinde çalışman.asla kendini aç bırakmamaya çalış sürekli basit atıştırmalıklar tüket, mesela ara öğünde yeşil elma ve yeşil çay başka bir öğünde ceviz badem tüket, eğer kuruyemiş tüketirsen 1 avucu geçmiyecek şekilde tüket. iyi kolestrolünü yükseltir.buda yağ yakımını hızlandırır.haftada bir ızgara balık ve hergün bol yeşillik tüket özellikle a vitamini ve potasyum tüketmen gerekir dereotu ıspanak yeşil soğan bunları her gün tüketmen lazım.bende 20 kg verdim 6 ayda ama bunun ilk 3 ayı beslenmem hatalıydı senin gibi az yemeğe çalışıyordum ve 3 ayda 4 5 kg zor vermişken bu tarz beslenmeye geçtikten sonra 3 ayda 15 kg verdim.vede vücudunu tanı nasıl bir metabolizman olduğunu öğrenmeye çalış.bir tavsiye daha vereyim senin gibi kilosu düşük birisi karbonhidratı kısmak zorunda değildir.kompleks karbonhidratlar tüketirsen bulgur yulaf gibi bunlar senin vücudun için daha sağlıklı olur hem kas kütleni artırıp hemde yağını dengeleyip azaltırsın.

Son düzenleme: 15 Mayıs 2016
    ifuckparrots bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş