Kilo Vermek

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Kutay Onur tarafından 14 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Tags:
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Kutay Onur

Kutay Onur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Abilerim, ablalarım yaşım 13 boyum 1.60 şu an 62 kilo civarındayım. Bir spor salonuna gidip bu kiloyu yakmak istiyorum. Ama emin olamıyorum sizce ne yapmalıyım. Kiloyu verdikten sonra yavaş yavaş kol karın gibi zor antrenman yapmayı düşünüyorum. Sizce ne yapmalıyım. Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim. :eyes:

2. Akfkl10

Akfkl10 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Dostum bu yazdıklarımı yağ oranının biraz fazla olduğunu düşünerek yazıyorum. Yani amacınız fazlalık yağlarını yakmak. Bunun için yapabileceğin en güzel şey beslenmene dikkat etmek olacaktır. Sana şu kadar protein şu kadar karbonhidrat al demiyceğim çünkü ailenle yaşıyosun ne yemek varsa o yenecek :) Sadece zararlı olduğunu bildiğimiz şeylerden uzak durup porsiyon kontrolünü yaparsan faydasını çok rahat görürsün. Ağırlık çalışmak için de yağlarını yakmayı beklemene gerek yok, şimdiden başlayabilirsin. Zaten yemene içmene dikkat edersen o yağlar kendiliğinden eriyecektir...

Sayfayı Paylaş