Kilo vermek istiyorum yardım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Derman Işık tarafından 16 Ekim 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Derman Işık

Derman Işık Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba ben 169 boyunda 93 kiloyum 17 yaşındayım geçen hafta spora başladım ilk 2 hafta bant bisiklet mekik bel çevirme gibi kardiyolar yaptım haftaya pazartesi hocamın dediğine göre ağırlığa başlıcam 1 hafta sonunda 3 santim inceldim 2 de kilo verdim 91 oldum ama akşam yedikten sonra tartılınca tekrar 92 ye çıktığımı görüyorum buda moralimi bozuyor ilk defa başlıyorum bilgisizim belki bu normal bişeydir beslenme olarak sabah 1 adet haşlama ve yanınada domates peynir koyup yiyorum öğle arası 12 de 1 adet elma yiyorum akşam 4 5 hibide spordan çıkınca evde olan yemeklerden 1 tabak ekmeksiz yanındada salata ve yoğurt yiyorum acaba beslenmede mi yanlış yapıyorum yoksa bugün akşamı 8 de yedim ondan mı hemen 92 ye çıkıyorum yoksa bu normal bişey mi doğru mu gidiyorum yorumlarınızı bekliyorum bilgisizliğim için kusura bakmayın

2. JustBorn

JustBorn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben de daha yeni başladım spora sana beslenme veya antremanların konusunda tavsiye verebilecek tecrübe ve bilgiye sahip değilim ama sabah akşam tartıya çıkmana gerek yok bence . En doğru kilon sabah tartıldığın zamanki kilodur diye yaygın bir görüş var ben de öyle biliyorum . Sen beslenmene ve sporunu düzgün bir şekilde yapmaya bak ayda 1 tartılman daha iyi olur bana göre.

3. Derman Işık

Derman Işık Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Tesekküre derim dostum umarım zayıflarız ikimizde

4. war10ck

war10ck Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    yemek yedikten 3-4 saat sonra tartıl hacı, ben 1,5lt su içip tartıldım mesela 1 kilo filan fazla çıkmıştım, "şu içsem yarıyor" :D:D

5. ahmet1215

ahmet1215 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    bende kilo almak istiyorum hacım biraz bana versen 50kg

6. Jacques Reverdi

Jacques Reverdi Üye

Beğenileri:
    198
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Beslenmen çok bilinçsiz, bu kadar az kalorili rutini uzun süreli devam ettirirsen ciddi sağlık problemleri yaşayabilirsin. Vücudun ham ağırlığı için sabah ilk uyandığında çıplak tartıl. Kıyafet ve yediklerinin etkisini minimize etmiş olursun ve bir an önce düzgün bir beslenme programına geç.

Sayfayı Paylaş