Kilo vermek istiyorum ACİLL YARDIM..

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Gнσѕт_σƒ_Dαякηєѕѕ tarafından 22 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Gнσѕт_σƒ_Dαякηєѕѕ

Gнσѕт_σƒ_Dαякηєѕѕ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    BENİM BİR ARKADAŞIM VAR 90 kg BOY 1.70 KİLO VERMEK İSTİYORUM DİYOR BESLENME KONUSUNDA VE ANTREMAN KONUSUNDA YARDIMCI OLURMUSUNUZ SPORLA 2 AYDIR UĞRAŞIYOR 5 KG ANCA VERMİŞ BENDEN YARDIM İSTİYORDU FAZLA BİLGİM YOKTU BENDE SİZE SÖYLEYİM DEDİM ARKADAŞLAR İLAÇ KULLANMADAN BESLENME VE ANTREMAN PROGRAMI ACİL LAZIM AĞIR BİRŞEY OLSUN ÇÜNKÜ 2.5 AY SONRA BİR SUNUM OLACAK SAHNEYE ÇIKACAK VEREBİLDİĞİ KADAR BİRŞEYLER VERMEK İSTİYOR YARDIM EDERMİSİNİZ?

2. Güç aşkı

Güç aşkı Üye

Beğenileri:
    165
    Ödül Puanları:
    43
    kilo vermek için hitt kardiyo tavsiye edilir. kilo vermek için nasıl bir antrenman sistemi izlenmesi gerektiğini bilmiyorum ama şöyle örnek vereyim ben ağır çalıştığım günler ( 4-5 tekrarlı yoğun,ağır, yaptığım günler) ertesi gün kilo almış oluyorum. 13 -14-15 tekrarlı daha az kiloyla çalıştığım günler ise kilom sabit kalıyor. Ama bu dediklerim sadece kendimden örnek. Herkesin farklı olabilir.

3. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    sadece 1 sunum için 2,5 ayda hızlıca kilo vermek istiyorsa hiç yapmasın. çocuk oyuncağı değil bu işler. hızlı verilen kilolar metabolizmasında veya tiroitlerinde bozulmalar meydana getirebilir. kilo vermesi zorsa bir şey kilo vermesine engel olabilir. dahiliyeye gidip kan tahlili yaptırsın. neden veremediğini öğrenebilir. doktor gerekli görürse diyetisyene gönderir. yüksek lif kompleks karbonhidratla birlikte yüksek protein oranıyla ve sağlıklı yağlarla beslenmeli. bu arada hiit olayına gelelim. 20 dakikadan fazlası gereksiz. sadece kasları eritir. fullbody workout+20 dakika hiit+benim yazdığım şekilde beslenme+kaliteli uyku.

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;
    - Daha önce benzer bir konu açılmıştır.
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Arama Kelimeleri : kilo vermek, yağ yakımı

Yukarıdaki arama kelimelerini ya da aklınızdaki konuyu arama bölümündeki "sadece başlıklarda ara" sekmesini tıklayarak aratınız. Çıkan arama sonuçlarından sorunuza en uygun bulduğunuz başlığı inceleyiniz.Aradığınız cevabı bulamadığınızı düşünüyorsanız dahi sorunuzu o başlıkta sorunuz.Çok özel bir durum olmadıkça yeni başlık açmayınız.Aksi takdirde başlık kirliliğine neden olursunuz.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş